Myśl i bogać się. Podręcznik człowieka interesu

28,68


Dodaj do listy zakupowej

Cena regularna: 39,00 zł -26%
Cena sugerowana przez producenta/wydawcę.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 28,94 zł -1%
Opis

Książka N. Hilla tłumaczona na wiele języków i wydana w milionowych nakładach w wielu krajach świata, stała się nie kwestionowanym, klasycznym dziełem literatury motywującej działania ludzkie.

Napisana z inspiracji Andrew Carnegiego, przez swych niezliczonych czytelników uważana jest za "kartę powołania", która - na przekór trudnościom ocenianym przez inne systemy motywacyjne jako niepokonalne - skierowała ich na droge wiodącą do sławy i bogactwa. Książka MYŚL I BOGAĆ SIĘ wraz z PODRĘCZNYM PORADNIKIEM odmieniła życie milionów meżczyzn i kobiet, zarówno dorosłych, jak i wkraczających w dojrzałe życie i stworzyła wspaniałe dziedzictwo osiągnieć dokonanych przez dzisiejszych i wczorajszych czołowych działaczy w dziedzinie biznesu, administracji rządowej i życia publicznego.

Czytając tę książke pamiętaj, że przedstawia ona fakty, a nie zmyślenia, a jej celem jest przekazanie prawdy uniwersalnej, z której wszyscy przygotowani na jej przyjęcie dowiedzą się, co robić ze swym życiem i jak osiągnąć życiowy cel. Znajdą też w niej bodziec potrzebny do rozpoczecia nowego życia.

Szczegóły - Myśl i bogać się. Podręcznik człowieka interesu

  • Tytuł: Myśl i bogać się
  • Autor: Napoleon Hill
  • Wydawnictwo Studio Emka
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2014
  • Ilość stron: 294
  • Format: 14,5x20,5 cm
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788362304660
  • Język: polski
  • Podtytuł: Podręcznik człowieka interesu
  • Tłumacz: Sadkowski Wacław
  • Nr wydania: 1
  • ISBN: 9788362304660
  • EAN: 9788362304660
  • Wymiary: 14.5x20.5 cm

Dane producenta

Wydawnictwo Studio Emka, Zapłocie 32 C, 02-970 Warszawa, Polska, wydawnictwo@studioemka.com.pl, tel. 507780504

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

O Autorze

Popularne tematy