Naklejkowe Święta. Bożonarodzeniowe zabawy

Urocze książeczki, pełne świątecznych łamigłówek dla najmłodszych. W środku znajdziesz ponad 80 kolorowych naklejek, wspaniałą grę, kolorowanki i wiele innych atrakcji. W serii: Elfy i Wróżki, Bożonarodzeniowe zabawy, Sanie Mikołaja, Rudolf i przyjaciele
7,17 * 7,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,79 zł

Opis

Urocze książeczki, pełne świątecznych łamigłówek dla najmłodszych. W środku znajdziesz ponad 80 kolorowych naklejek, wspaniałą grę, kolorowanki i wiele innych atrakcji.
W serii: Elfy i Wróżki, Bożonarodzeniowe zabawy, Sanie Mikołaja, Rudolf i przyjaciele

Tytuł "Naklejkowe Święta. Bożonarodzeniowe zabawy" to opracowanie zbiorowe, więc za napisanie treści odpowiada kilka osób.

Sięgnij po tę książeczkę, jeśli szukasz wartościowej publikacji dla kilkulatka. Wypełni mu czas i dodatkowo zachęci do kreatywnych zabaw, pozytywnie oddziałując na jego rozwój i odkrywanie pasji. Rozwój i dobra zabawa w jednym!

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspiera rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Kontakt z książkami działa korzystnie na rozwój intelektualny malucha. Poprawia logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Dzięki lekturze rozbudza się w nich ciekawość świata. Ta książka z pewnością zmotywuje go do zadawania niekończących się pytań.
  • Ładne, kolorowe obrazki stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie razem z przedszkolakiem stwarza mu dobrą okazję do ćwiczenia i rozwijania zdolności mówienia. Rozmowa z dorosłym na temat fabuły pozytywnie wpływa na rozwój.
  • To doskonała rozrywka dla dziecka i dorosłego. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

Książka ma miękką okładkę, dzięki czemu wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko czeka, aż tata skończy wizytę u fryzjera.

Jeśli po lekturze całej książki, dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy losów bohaterów tej serii, nie wahaj się - sprawdź także inne bajki z cyklu "Naklejkowe święta".

Jest to bardzo krótka produkcja - jej długość: 16 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

"Naklejkowe Święta. Bożonarodzeniowe zabawy" opublikowało Wydawnictwo Olesiejuk. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała dziecku, to sprawdź również inne publikacje od tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób środków jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.