Niesforny alfabet

Czy poznając alfabet można dobrze się bawić? Oj, można, można... Kto nie wierzy, niech zajrzy do tej książki. Oto zbiór króciutkich opowiadań, które pomogą naj-młodszym poznać wszystkie litery alfabetu. Poznać i polubić, bo jak tu nie czuć sympatii do fakira Franciszka czy gąski Gosi, prawda? Miłej...
17,03 * 29,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 15,55 zł

Opis

Czy poznając alfabet można dobrze się bawić?

Oj, można, można... Kto nie wierzy, niech zajrzy do tej książki. Oto zbiór króciutkich opowiadań, które pomogą naj-młodszym poznać wszystkie litery alfabetu. Poznać i polubić, bo jak tu nie czuć sympatii do fakira Franciszka czy gąski Gosi, prawda?

Miłej zabawy

Grzegorz Kasdepke to autor historii "Niesforny alfabet".

Książka pt. "Niesforny alfabet" została umieszczona w działu "Bajki wiersze i opowiadania". Idealnie sprawdza się do czytania o każdej porze dnia, również przed zaśnięciem. Radosne historyjki z morałem zapewniają maluchowi wartościową rozrywkę oraz tłumaczą świat. Krótka forma to świetny sposób na to, by kilkuletnie dziecko zachowało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Maluchy w wieku 3-7 lat rozwijają się w tym czasie wyjątkowo intensywnie. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą wartościowych książek.

Przedstawiamy 5 zalet czytania książeczek z dziećmi:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija umiejętność kojarzenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Oryginalne, kolorowe ilustracje rozbudowują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie z przedszkolakiem stwarza mu dobrą okazję do ćwiczenia i rozwijania umiejętności mówienia. Rozmowa z rodzicem na temat treści korzystnie wpływa na jego rozwój.
  • Czytanie to wspaniała rozrywka dla dziecka i rodzica. Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Publikację wydano w twardej oprawie. Dzięki dobrej jakości wykonaniu lektura znacznie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jeśli po ukończeniu książeczki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy perypetii bohaterów tej serii, nie czekaj - kup dla niego także inne bajki z cyklu "Poduszkowce".

Jest to nie za długa produkcja - ma 64 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Pozycja "Niesforny alfabet" została udostępniona przez Wydawnictwo Literatura. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała dziecku, to wybierz też pozostałe publikacje od tego wydawcy.