Staś Pętelka. Nowy piesek

Wspaniale jest mieć pieska! Tylko dlaczego on tak dużo śpi? I dlaczego wszyscy nazywają go kundelkiem, kiedy tak naprawdę ma na imię Pirat? Staś uczy się opiekować przygarniętym ze schroniska malutkim szczeniakiem. Wszak piesek to nie tylko świetna zabawa, ale i duża odpowiedzialność. Bogato...
20,44 * 32,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 19,24 zł

Opis

Wspaniale jest mieć pieska! Tylko dlaczego on tak dużo śpi? I dlaczego wszyscy nazywają go kundelkiem, kiedy tak naprawdę ma na imię Pirat? Staś uczy się opiekować przygarniętym ze schroniska malutkim szczeniakiem. Wszak piesek to nie tylko świetna zabawa, ale i duża odpowiedzialność.

Bogato ilustrowana seria dla dzieci ukazuje istotne wydarzenia z życia przedszkolaka. Każde dziecko odnajdzie tu znane mu sytuacje i wraz ze Stasiem spotka się z emocjami, których samo doświadcza. Warto również poznać Jadzię Pętelkę, młodszą siostrę Stasia bohaterkę serii dedykowanej maluszkom!

Za treścią historyjki "Staś Pętelka. Nowy piesek" stoi Barbara Supeł.

"Staś Pętelka. Nowy piesek" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej publikacji to gwarancja doskonałej zabawy. Krótka forma to świetny sposób na to, aby dziecko w wieku od 3 do 5 lat zachowało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Jest to świetna propozycja dla każdego małego miłośnika zwierząt, który chce poznawać świat natury w sposób kreatywny i edukacyjny.

Książki dla dzieci w wieku 4-5 lat są niezwykle pomocnym narzędziem wspierającym wzmożony rozwój małego człowieka w tym czasie.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspiera rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Przyspiesza zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny urwisa.
  • Dzięki lekturze rozbudza się w nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z pewnością zmotywuje malucha do zadawania wielu pytań.
  • Oryginalne, barwne ilustracje stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest również doskonałym sposobem kształcenia umiejętności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • To doskonała zabawa dla dziecka i dorosłego! Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Książka ma twardą okładkę, która zapewnia jej dużo lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki temu dużo większym wyzwaniem jest ją zniszczyć.

Jeśli po lekturze książki, dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy przygód bohaterów tego cyklu, nie wahaj się - kup dla niego też kolejne bajki z cyklu "Staś Pętelka".

Jest to dość krótka publikacja - jej długość: 48 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Pozycja Staś Pętelka. Nowy piesek została udostępniona przez Wydawnictwo Zielona Sowa. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała szkrabowi, to wybierz też pozostałe tytuły tego wydawcy.