Szczerze o premierze. Online. Prawda czy fałsz?

SZCZERZE O PREMIERZE online, PRAWDA CZY FAŁSZ? Druga książka Roberta Pietrzyka powstała w odpowiedzi na liczne komentarze w sieci na temat pracy ochroniarza i ochrony osoby Pana Premiera. Komentarze interesujące, bulwersujące, a czasem wręcz żenujące... Pan Robert odpowiada na wszystkie pochwały,...
47,36 * 66,00 zł
*cena detaliczna

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 47,21 zł

Opis

SZCZERZE O PREMIERZE online, PRAWDA CZY FAŁSZ? Druga książka Roberta Pietrzyka powstała w odpowiedzi na liczne komentarze w sieci na temat pracy ochroniarza i ochrony osoby Pana Premiera. Komentarze interesujące, bulwersujące, a czasem wręcz żenujące... Pan Robert odpowiada na wszystkie pochwały, ale i liczne zarzuty. Poziom wiedzy, informacji z pierwszej i drugiej ręki obszerny... Poziom komentujących różny... Robert „Dragon” Pietrzyk – specjalista ds. prywatnej ochrony VIP-ów w kraju i poza granicami Polski.
W trakcie swojej kariery autor współpracował z najlepszymi specjalistami – operatorami, komandosami z elitarnych formacji krajowych i zagranicznych, w tym m.in. JW GROM. Ponadto współpracował ze specjalistami z wywiadu i kontrwywiadu zarówno w Polsce, jak i na świecie. Swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystywał również przy ochronie i zabezpieczaniu największych koncertów i festiwali muzycznych w Europie.
Autor opisuje swoją pracę podczas ochrony osobistej Donalda Tuska oraz zabezpieczania spotkań autorskich z Premierem po wydaniu książki „Szczerze”, dzieląc się swoimi odczuciami i spostrzeżeniami. Robert Pietrzyk na łamach książki uchyla również rąbek tajemnicy o pracy prywatnych ochroniarzy wojskowych i dzieli się swoimi opiniami na temat ludzi ze świata polityki, biznesu i show-biznesu.

Ten produkt jest dostępny na TaniaKsiazka.pl.

Szczegóły - Szczerze o premierze. Online. Prawda czy fałsz?

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt