Szym Pansik ma własne zdanie

Szym Pansik, bohater bestsellera "New York Timesa", powraca w przezabawnej kontynuacji o o tym, że wcale nie trzeba robić tego, co inni, oraz że warto słuchać swoich potrzeb i mieć własne zdanie. Jeżozwierz organizuje imprezkę, na którą idą WSZYSCY. Szym Pansik nie chce pójść. Dlaczego? Hm… Ma...
21,42 * 26,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 18,74 zł

Opis

Szym Pansik, bohater bestsellera "New York Timesa", powraca w przezabawnej kontynuacji o o tym, że wcale nie trzeba robić tego, co inni, oraz że warto słuchać swoich potrzeb i mieć własne zdanie.

Jeżozwierz organizuje imprezkę, na którą idą WSZYSCY. Szym Pansik nie chce pójść. Dlaczego? Hm… Ma swoje powody.

Dzięki książce dzieci dowiedzą się, że każdy ma prawo czuć się niekomfortowo, a mówienie o tym, czego potrzebujemy, może pomóc innym także się otworzyć.

Szym Pansik uczy, że zawsze warto być sobą! Gotowi na lekcję asertywności?

Za treścią książeczki "Szym Pansik ma własne zdanie" stoi Suzanne Lang.

Tytuł oryginalny omawianej publikacji to Grumpy onkey Party Time.

"Szym Pansik ma własne zdanie" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej książeczki to gwarancja doskonałej zabawy. Krótka forma to dobry pomysł, aby dziecko w wieku od 3 do 5 lat zachowało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Poznaj 5 zalet czytania książek z maluchami:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspiera jego umiejętność kojarzenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów w prawdziwym życiu.
  • Dzięki lekturze rozbudza się w nich ciekawość świata. Ta książka z pewnością zmotywuje malucha do zadawania licznych pytań.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomagają szerzej poznać historię i ją zrozumieć. Mogą być również świetnym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Ponadto lektura książeczek wspomaga małych ludzi w kształceniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie zdań trenuje aparat mowy i rozwija ich słownictwo.
  • Czytanie to super rozrywka dla dziecka i dorosłego. Spędzając wartościowy czas z maluchem, budujesz z nim więź.

Książka ma twardą oprawę, która zapewnia jej lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki czemu dużo ciężej będzie ją zniszczyć.

Jeśli po przeczytaniu do końca książki, dziecko będzie miało ochotę na więcej perypetii bohaterów tej serii, nie czekaj - zamów także kolejne bajki z serii "Szym Pansik".

Ten egzemplarz to wydanie 1. w j. polskim. Oryginalnie publikacja była napisana w j. angielskim. Maria Szarf odpowiada za przełożenie na polski.

Jest to bardzo krótka książka - jej długość: 48 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

"Szym Pansik ma własne zdanie" opublikowało Wydawnictwo Papilon. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała dziecku, to wybierz również pozostałe pozycje tego wydawcy.