Traktory. Samochodzik Franek

Poczytaj o sympatycznym czerwonym samochodziku i jego przyjaciołach. Dowiedz się, jakie traktory poznał Franek i w czym im pomagał.W książeczce oprócz historyjki do czytania, znajdziesz zagadki, quizy i łamigłówki.
4,91 * 9,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 4,34 zł

Opis

Poczytaj o sympatycznym czerwonym samochodziku i jego przyjaciołach. Dowiedz się, jakie traktory poznał Franek i w czym im pomagał.

W książeczce oprócz historyjki do czytania, znajdziesz zagadki, quizy i łamigłówki.

Elżbieta Wójcik to autor tytułu "Samochodzik Franek. Traktory".

Książeczka pt. "Samochodzik Franek. Traktory" powstała z myślą o kilkulatkach. Dzięki niej przedszkolaki mogą rozwijać umiejętności twórcze i zdolności poznawcze. Coś pożytecznego i dobra zabawa w jednym!

Książeczka o pojazdach to idealna propozycja dla malucha, który chce dowiedzieć się więcej o motoryzacji.

Przedszkolaki w wieku 3-4 lat rozwijają się w tym czasie wyjątkowo szybko. Zachodzące procesy warto wspierać m.in. za pomocą odpowiednich książeczek.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspomaga rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspiera umiejętność kojarzenia faktów i rozwiązywania problemów.
  • Poprzez lekturę rozwija się u nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z pewnością pobudzi go do zadawania licznych pytań.
  • Kontakt dzieci z barwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie jest także doskonałym sposobem rozwijania umiejętności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • To doskonała zabawa dla dziecka i dorosłego! Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

Książka ma miękką oprawę, co sprawia, że bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko nudzi się w poczekalni u lekarza.

Jeśli po ukończeniu książeczki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy losów bohaterów tej serii, nie wahaj się i sprawdź także pozostałe bajki z serii "SAMOCHODZIK FRANEK".

Jest to dość krótka książka - ma 32 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Samochodzik Franek. Traktory" udostępniło Wydawnictwo SBM. Jeśli ta książeczka wciągnie małego człowieka, to sprawdź również pozostałe tytuły od tego wydawcy.

Masz nieduży budżet? Ta książeczka to niekosztowny wybór.