Warszawa. Spacery z Ciumkami

?Warszawa. Spacery z Ciumkami? to znakomity przewodnik dla całej rodziny opracowany w formie jedenastu spacerów. Dzięki niemu każdy może poznać niezwykłe miejsca, najwybitniejsze postacie, wydarzenia historyczne oraz ciekawostki związane ze stołecznym miastem. Zwiedzanie umilą warszawskie legendy...
33,53 * 49,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 32,13 zł

Opis


?Warszawa. Spacery z Ciumkami? to znakomity przewodnik dla całej rodziny opracowany w formie jedenastu spacerów. Dzięki niemu każdy może poznać niezwykłe miejsca, najwybitniejsze postacie, wydarzenia historyczne oraz ciekawostki związane ze stołecznym miastem. Zwiedzanie umilą warszawskie legendy oraz przesympatyczne towarzystwo rodziny Ciumków.

Informacje na temat historii, zabytków i atrakcji stolicy stanowią wartościowe źródło wiedzy dla dorosłych i uczniów oraz świetną pomoc dydaktyczną dla nauczycieli prowadzących zajęcia w ramach tzw. ścieżki regionalnej. Z przewodnikiem ?Warszawa. Spacery z Ciumkami? łatwo można zaplanować wspaniałą wycieczkę po stolicy.

MATERIAŁY DODATKOWE Sprawdź, co zapamiętałeś ze zwiedzania Warszawy z Ciumkami! Pobierz KRZYŻÓWKI DO SPACERÓW, klikając w zakładkę DO POBRANIA na naszej stronie lub skanując kod QR z okładki książki.

Autorem historyjki "Warszawa. Spacery z Ciumkami" jest Paweł Beręsewicz.

Wspieraj poznawanie świata przez kilkulatka za pomocą fascynujących publikacji poruszających interesujące tematy. "Warszawa. Spacery z Ciumkami" to wyśmienity prezent dla ciekawskiego brzdąca. Książeczka inspiruje do zadawania pytań, poszukiwania odpowiedzi i zgłębiania tajemnic świata.

Książki dla dzieci w wieku 5-14 lat są bardzo pomocnym narzędziem wspierającym intensywny rozwój małego człowieka w tym czasie.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspomaga rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Kontakt z książkami działa korzystnie na rozwój intelektualny malucha. Rozwija logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Pobudza w nich zainteresowanie światem.
  • Kontakt dzieci z wielobarwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Ponadto lektura książek wspomaga małych ludzi w kształceniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie zdań trenuje aparat mowy i rozwija zakres słownictwa dziecka.
  • Czytanie to super rozrywka dla dziecka i rodzica! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

Opowieść ma twardą oprawę, która zapewnia jej dużo lepszą ochronę przed zagięciami, co sprawia, że znacznie większym wyzwaniem będzie ją zniszczyć.

Jeśli po ukończeniu książki, Twoje dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy perypetii bohaterów tej serii, nie wahaj się i sprawdź też kolejne bajki z cyklu "Skrzat poznaje świat".

Jest to obszerna lektura - jej długość to 280 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Warszawa. Spacery z Ciumkami" wydało Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka spodoba się dziecku, to wybierz także pozostałe publikacje tego wydawcy.