Zapamiętaj jak najwięcej. Poziom trudny. Materiały do ćwiczenia koncentracji i pamięci

Publikacja  Zapamiętaj jak najwięcej  powstała z myślą o dzieciach, które mają problemy z pamięcią i koncentracją uwagi. Mogą z niej korzystać także osoby dorosłe, które wymagają treningu pamięci lub chcą w ciekawy sposób ćwiczyć swój umysł. W publikacji znajduje się 36 zdjęć przedstawiających...
19,39 * 25,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 18,86 zł

Opis

Publikacja  Zapamiętaj jak najwięcej  powstała z myślą o dzieciach, które mają problemy z pamięcią i koncentracją uwagi. Mogą z niej korzystać także osoby dorosłe, które wymagają treningu pamięci lub chcą w ciekawy sposób ćwiczyć swój umysł. W publikacji znajduje się 36 zdjęć przedstawiających przedmioty i osoby.

Dziecko uważnie ogląda fotografię, a następnie, nie patrząc na nią, odpowiada na pytania.

Dzięki temu można sprawdzić, jak dużo zapamiętało.

FAQ

Sekcja FAQ

Kto napisał "Zapamiętaj jak najwięcej - poziom trudny"?
Magdalena Hinz to autor tej książki.
Jest autorem paru podręczników szkolnych, jednak są one wyjątkowo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele podręczników szkolnych, skupiając się bardziej na zgłębianiu dziedziny nauczania. Wynikać to może przykładowo z włożenia dużego wysyłku w proces zbierania treści. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy i doświadczenia, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.
 
Skąd mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na tytuł, autora lub autorów oraz wydawnictwo. Miej na uwadze, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Dlatego warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z listy podręczników szkolnych przesłanych przez szkołę.

 
Ile stron zawiera ta pozycja?
76 stanowi objętość stronicową książki Zapamiętaj jak najwięcej - poziom trudny.
Jest wypełniona edukacyjną treścią upiększoną obrazkami i ilustracjami. Zawiera wartościowe i starannie dobrane materiały, które utrwalają wiedzę z danego przedmiotu.

 
Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Publikacja jest w miękkiej oprawie. Lekkie wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły bez przeszkód można ją wrzucić do szkolnej torby.

 
Kiedy wydano "Zapamiętaj jak najwięcej - poziom trudny"?
Ten podręcznik został wydany w 2023 r. Posiadając najnowsze informacje, podręcznik staje się atrakcyjniejszy dla uczniów, którzy chcą być na bieżąco z najświeższymi materiałami.

 
Do której serii podręczników należy "Zapamiętaj jak najwięcej - poziom trudny"?
Tytuł ten jest częścią serii "Zapamiętaj jak najwięcej".
Podobnie jak pozostałe składniki z tego cyklu, podręcznik został stworzony celem zapewnienia uczniom spójnych materiałów edukacyjnych, które umożliwią im rozwój wiedzy i umiejętności w sposób uporządkowany, jak również logiczny.

 
Co, oprócz podręczników, należy kupić na kolejny rok szkolny?
Nie zapomnij o odpowiednich zeszytach. Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść pewnie i w dobrym stylu! Dedykowane artykuły wyprawkowe mogą dostarczyć radości, a nawet zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź produkty do szkoły, z którymi, w naszej opinii, warto zacząć nowy rok szkolny.

 
Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony u Was podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale pamiętaj o tym, że przy zakupie online możesz zwrócić, i w zamian zamówić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak można zwracać produkty? Komplet informacji znajdziesz tutaj.

 

Szczegóły - Zapamiętaj jak najwięcej. Poziom trudny. Materiały do ćwiczenia koncentracji i pamięci

 • Tytuł: Zapamiętaj jak najwięcej. Poziom trudny
 • Autor: Magdalena Hinz
 • Wydawnictwo Harmonia
 • Seria Zapamiętaj jak najwięcej
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2023
 • Ilość stron: 76
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788383091709
 • Język: polski
 • Podtytuł: Materiały do ćwiczenia koncentracji i pamięci
 • Nr wydania: 4
 • ISBN: 9788383091709
 • EAN: 9788383091709
 • Wymiary: 29.3x20.5x0.5 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>