Księga dżungli

Poznaj dzielnego chłopca o imieniu Mowgli, przygarniętego przez Wilcze Plemię, oraz jego przyjaciół: niedźwiedzia Baloo, nauczającego Prawa Dżungli, i czarną panterę Bagheerę, a także innych mieszkańców dżungli i ich niesamowite przygody. Lektura tej ponadczasowej książki dostarczy ci mnóstwa...
22,55 * 29,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 21,85 zł

Opis

Poznaj dzielnego chłopca o imieniu Mowgli, przygarniętego przez Wilcze Plemię, oraz jego przyjaciół: niedźwiedzia Baloo, nauczającego Prawa Dżungli, i czarną panterę Bagheerę, a także innych mieszkańców dżungli i ich niesamowite przygody. Lektura tej ponadczasowej książki dostarczy ci mnóstwa wzruszeń i niezapomnianych przeżyć!

Za treścią książeczki "Księga dżungli" stoi Rudyard Kipling.

Książeczka pt. "Księga dżungli" należy do sekcji Bajki wiersze i opowiadania. Idealnie przydaje się do czytania o każdej porze dnia, również przed snem. Pozytywne historyjki z morałem dają dziecku świetną rozrywkę oraz tłumaczą świat. Zbiór krótkich opowieści to doskonały sposób na to, by kilkuletnie dziecko zachowało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspiera rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Kontakt z książkami działa korzystnie na rozwój intelektualny malucha. Poprawia logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Obrazy uzupełniające treść pomagają szerzej poznać historię i ją zrozumieć. Są również fantastycznym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności dzieci.
  • Czytanie jest także bardzo dobrym sposobem doskonalenia umiejętności mowy i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to wspaniała zabawa dla dziecka i rodzica. Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Historia jest w miękkiej okładce. Poręczne wydanie sprawia, że wyruszając na wyprawę, łatwo ją wrzucić do plecaka lub torby dziecka.

Jest to stosunkowo długa lektura - ma 232 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Księga dżungli" udostępniło Wydawnictwo Olesiejuk. Jeśli ta książeczka spodoba się szkrabowi, to wybierz również pozostałe tytuły tego wydawcy.