NOWOŚĆ Ku Nieśmiertelności

Ku Nieśmiertelności

Książka "Ku Nieśmiertelności" to drugie dzieło Idy Smeli, autorki "Karma - Twój Klucz do Sukcesu". Ku Nieśmiertelności to zaskakujące i niekonwencjonalne kompendium wedyjskiej wiedzy na temat karmy, reinkarnacji oraz procesów leczenia ciała, umysłu oraz duszy. Podczas gdy współczesna nauka skupia...
79,35 * 101,80 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 68,06 zł

Opis

Książka "Ku Nieśmiertelności" to drugie dzieło Idy Smeli, autorki "Karma - Twój Klucz do Sukcesu".

Ku Nieśmiertelności to zaskakujące i niekonwencjonalne kompendium wedyjskiej wiedzy na temat karmy, reinkarnacji oraz procesów leczenia ciała, umysłu oraz duszy. Podczas gdy współczesna nauka skupia się na poprawie stanu ciała i do pewnego stopnia umysłu, wiedza wedyjska pozwala odnaleźć przyczyny problemów zdrowotnych głębiej, na poziomie duszy lub w subtelnych warstwach ją okrywających. Dowiemy się, czy hołubiony przez współczesną naukę mózg faktycznie odgrywa znacząca rolę w uzdrawianiu i czy powinien być utożsamiany z umysłem. Z drugiej strony, istnieje pogląd, że umysł to właśnie dusza, dlatego i w tej kwestii musimy zapoznać się ze stanowiskiem Wed.

Otrzymamy informacje, na ile cenione obecnie na Zachodzie terapie naturalne współgrają ze starożytną medycyną ajurwedyjską. Czy faktycznie są niezawodne, czy jednak ich skuteczność wymaga uwzględnienia duchowego pierwiastka w obrębie ciała? W przeciwieństwie do podejścia Zachodu, Wedy sugerują by nie zaczynać od najmniej istotnego aspektu jakim jest cielesna powłoka, lecz od sfery duchowej i wtedy, lecząc kolejno subtelne okrywy jaźni, możemy efektywnie wpłynąć na nasz organizm.

Zapoznamy się też z naturą duszy, która gdy nakierowana na wyższe cele, może rozpocząć wędrówkę ku uświadomieniu swej nieśmiertelności i doświadczeniu trwałego szczęścia. Ukazano tu również rewolucyjną koncepcję wieczności duszy, ze stałym zachowaniem swojej indywidualności i oddzielności od Absolutu, przy jednoczesnym zachowaniu relacji z Nim. Stanowi to przeciwieństwo popularnej obecnie, monistycznej idei utożsamiania się z Bogiem, gdzie nasza indywidualność oraz różnorodność duchowa nie mają racji bytu. Niniejsza książka zawiera zatem podstawy wiedzy pozwalającej zrzucić kajdany ograniczeń i posiąść wyższe zrozumienie świata transcendentalnego.

Szczegóły - Ku Nieśmiertelności

  • Autor: Ida Smela
  • Wydawnictwo Varaha
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2024
  • Ilość stron: 282
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788395529085
  • ISBN: 9788395529085
  • EAN: 9788395529085

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>