Kucyki. Naklejkowe przebieranki

  • Zielona Sowa
  • Naklejkowe przebieranki
  • 9788381548236
  • 1 dzień + czas dostawy
Zapraszamy do świata przyjaznych, magicznych kucyków, które postanowiły wyjechać na wakacje. Pomóż im się przygotować do tej wielkiej wyprawy  i zwiedzaj razem z nimi świat. Nie tylko kucyki mają magiczną moc. Ty też możesz coś wyczarować za pomocą naklejek, które znajdują się w środku książki...
11,89 * 16,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 4,16 zł

Opis

Zapraszamy do świata przyjaznych, magicznych kucyków, które postanowiły wyjechać na wakacje. Pomóż im się przygotować do tej wielkiej wyprawy  i zwiedzaj razem z nimi świat. Nie tylko kucyki mają magiczną moc. Ty też możesz coś wyczarować za pomocą naklejek, które znajdują się w środku książki

Poznaj pięknie ilustrowane książeczki z naklejkami. Dzieci mogą posłuchać opowiadania o przygodach bajkowych kucyków, a oprócz tego -  przyklejając naklejki -  „ubierać” zwierzątka w rozmaite stroje i dodatki,. Idealny pomysł na zabawę w domu, i poza domem, np. u lekarza lub w podróży. Dziecko do zabawy ma aż trzy arkusze z naklejkami.

Na co czekasz? Zajrzyj do środka!

Książeczka "Kucyki. Naklejkowe przebieranki" jest pracą zbiorową, więc do przygotowywania zawartości zaangażowanych było kilka osób.

"Kucyki. Naklejkowe przebieranki" to publikacja z kategorii "Kolorowanki i naklejanki". Książki z tego działu dają przedszkolakom możliwość twórczej zabawy oraz ćwiczą motorykę. Warto zaznaczyć, że kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, ponieważ wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Może również redukować stres i poprawiać samopoczucie.

Książkę wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest lekka, wyruszając na zewnątrz, bez przeszkód można ją wrzucić dziecku do plecaka lub torby.

"Kucyki. Naklejkowe przebieranki" udostępniło Wydawnictwo Zielona Sowa. Jeśli ta książeczka zainteresuje małego człowieka, to sprawdź też pozostałe pozycje tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.