L.O.L. Surprise Tweens Core-Ellie Fly 591689 3 Mga Entertainment

Lalka L.O.L. Surprise Tweens Core, imieniem Ellie Fly, to stylowa i dynamiczna postać, która z pewnością zachwyci miłośników tej popularnej serii. Ellie charakteryzuje się odważnym i modnym wyglądem, który odzwierciedla jej imię - Fly, sugerujące styl i pewność siebie. Jej wyrazisty niebieski kolor...
102,06 * 133,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 117,27 zł

Opis

Lalka L.O.L. Surprise Tweens Core, imieniem Ellie Fly, to stylowa i dynamiczna postać, która z pewnością zachwyci miłośników tej popularnej serii. Ellie charakteryzuje się odważnym i modnym wyglądem, który odzwierciedla jej imię - Fly, sugerujące styl i pewność siebie.

Jej wyrazisty niebieski kolor włosów przyciąga wzrok, a dodatkowy grzebień dołączony do zestawu pozwala na kreatywne układanie fryzur. Ma na sobie uroczy różowy top z sercem i długą, niebieską narzutkę, która doskonale komponuje się z czarną spódniczką ozdobioną błyszczącymi akcentami. Do tego stylowe, niebieskie buty i modne okulary przeciwsłoneczne dopełniają jej wygląd.

W zestawie z lalką znajdują się również modne dodatki, w tym torebka i biżuteria, które pozwalają na jeszcze większe możliwości personalizacji. Opakowanie lalki, pełne kolorów i atrakcyjnych grafik, zachęca do zbierania całej serii, a obietnica ponad 10 niespodzianek czeka na odkrycie w trakcie rozpakowywania.

Szczegóły - L.O.L. Surprise Tweens Core-Ellie Fly 591689 3 Mga Entertainment

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również