LaQ Żel pod prysznic 8w1 z ekstraktem z tabaki Ryszard z Bieszczad 500 ml

Żel pod prysznic dla mężczyzn 8w1 z ekstraktem z tabaki. O zapachu męskich perfum. Wegańska formuła oparta na składnikach pochodzenia naturalnego. Doskonale oczyszcza i nawilża skórę.  Na etykiecie produktu znajduje się ten zabawny opis: "Jeżeli jutro masz kolejny dedlajn, a tasków do sfiniszowania...
19,99 * 27,26 zł
Cena za L : 39.98zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 19,99 zł

Opis

Żel pod prysznic dla mężczyzn 8w1 z ekstraktem z tabaki. O zapachu męskich perfum. Wegańska formuła oparta na składnikach pochodzenia naturalnego. Doskonale oczyszcza i nawilża skórę. 

Na etykiecie produktu znajduje się ten zabawny opis:

"Jeżeli jutro masz kolejny dedlajn, a tasków do sfiniszowania asapem całe mnóstwo... Gdy od swojego menadżera otrzymujesz kolejne cele do czelendżowania... Gdy szef mówi, że masz być odważny jak lew, zwinny jak ryś, wytrwały jak Tommy Lee Jones w Ściganym, rilaks, tejk it izi. Uprawiaj możliwie szeroką spychologię stosowaną. W końcu problem odłożony, to problem w połowie rozwiązany. A to, co możesz zrobić dzisiaj, zrób pojutrze, w ten sposób będziesz miał dwa dni wolnego. W sam raz, aby rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady. A przed powrotem z długiej wyprawy nie zapomnij umyć nóg, zanim zdejmiesz buty w biurze."

Szczegóły - LaQ Żel pod prysznic 8w1 z ekstraktem z tabaki Ryszard z Bieszczad 500 ml

  • Producent: LaQ
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902730837169
  • EAN: 5902730837169
  • Wymiary: 18.5 x 7.6 x 7.6 cm

Sposób przygotowania i przechowywania

Żel pod prysznic stosuj codziennie do mycia ciała pod prysznicem lub podczas kąpieli. Na zakończenie dokładnie opłucz skórę wodą.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Bestsellery - Uroda

Warto zwrócić uwagę na: