Lenormand Cartomancy

Marie-Anne Lenormand była największą wróżką epoki napoleońskiej. Wśród jej słynnych konsultantów byli Frances, Lady Shelley, Robespierre i cesarzowa Józefina, z którymi nawiązała przyjaźń na całe życie. Od połowy XIX wieku enigmatyczna talia wróżb zawarta w tym pudełku jest kojarzona z jej tajnymi...
189,00 * 210,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 189,00 zł

Złap hity miesiąca >>

Opis

Marie-Anne Lenormand była największą wróżką epoki napoleońskiej. Wśród jej słynnych konsultantów byli Frances, Lady Shelley, Robespierre i cesarzowa Józefina, z którymi nawiązała przyjaźń na całe życie. Od połowy XIX wieku enigmatyczna talia wróżb zawarta w tym pudełku jest kojarzona z jej tajnymi technikami kartomancji i wróżenia.

Odkryj tę od dawna szanowaną tradycję dzięki obszernemu przewodnikowi i tradycyjnej talii kart Lenormand, świeżo zilustrowanej na potrzeby współczesności. Zostaniesz poprowadzony w podróż karta po karcie, a kiedy skończysz, będziesz mieć umiejętności dokonywania odczytów zarówno prostych, jak i złożonych. Weź karty i, jak powiedziała sama wielka dama, „coupez!” Zaklęcie rzucone przez „Sybilę z Salonów” nigdy nie było silniejsze.

Zestaw zawiera 38 kart oraz 96-stronicowy przewodnik po talii. Zestaw jest w języku angielskim.

Szczegóły - Lenormand Cartomancy

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również