Look A1. Level 3. Workbook with Online Practice

Look to 7-poziomowa seria do nauki języka angielskiego przeznaczona dla uczniów w wieku 6-12 lat. Fascynujące zdjęcia, autentyczne filmy i historie inspirowane wyprawami National Geographic pomagają uczniom zrozumieć świat, jednocześnie zachęcając do poznawania go. Kurs zachęca uczniów do wyrażania...
125,00

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 119,00 zł

Opis

Look to 7-poziomowa seria do nauki języka angielskiego przeznaczona dla uczniów w wieku 6-12 lat. Fascynujące zdjęcia, autentyczne filmy i historie inspirowane wyprawami National Geographic pomagają uczniom zrozumieć świat, jednocześnie zachęcając do poznawania go. Kurs zachęca uczniów do wyrażania własnych opinii i uczy tak ważnych dziś kompetencji XXI wieku. Dzięki krótkim, niebanalnym lekcjom, które ekscytują uczniów i sprawiają, że nauczanie jest przyjemnością, Look kładzie zrównoważony nacisk na wszystkie umiejętności, których uczniowie potrzebują, aby skutecznie posługiwać się językiem angielskim.

W skład serii wchodzą:

  • Student's Book
  • Workbook wit Online Practice
  • Reading Anthology
  • Teacher's Book with Audio CD and DVD
  • Flashcards
  • Classroom Presentation Tool

FAQ

Sekcja pytań i odpowiedzi

Kto jest autorem "Look A1. Level 3. Workbook with Online Practice"?
Autorem podręcznika jest Daniel Barber.
Jest autorem niewielu podręczników szkolnych, ale te treści są wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Czy wiesz, że niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 podręczników edukacyjnych, skupiając się na zgłębianiu dziedziny nauczania. Wynikać to może przykładowo z włożenia dużego wysyłku w proces przygotowywania treści. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia i wiedzy, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj dokładnie wykaz książek w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autora bądź autorów oraz wydawnictwa. Pamiętaj, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z wykazu podręczników szkolnych udostępnionych przez szkołę.


Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Podręcznik ma miękkie wydanie okładki, co sprawia, że bardzo wygodnie korzysta się z niego nawet na przystanku autobusowym.


Do jakiej serii podręczników należy "Look A1. Level 3. Workbook with Online Practice"?
Tytuł jest częścią serii edukacyjnej Look.
Podobnie jak pozostałe składniki z cyklu, podręcznik został stworzony celem zapewnienia uczniom spójnych materiałów dydaktycznych, które umożliwią im rozwijanie umiejętności i wiedzy w sposób uporządkowany, jak również logiczny.


Kiedy wydano "Look A1. Level 3. Workbook with Online Practice"?
Ten podręcznik został opublikowany w 2020 roku. Podręcznik "Look A1. Level 3. Workbook with Online Practice" od wielu lat jest cenionym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu uczniów. Przez ten okres zdobył zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.


W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Pamiętaj o zeszytach. Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść z energią i w dobrym stylu! Dobrze dobrane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a wręcz zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź artykuły i przybory do szkoły, z którymi, w naszej opinii, warto wejść w nowy rok szkolny.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony u Was podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwrócić produkt, dowiesz się tutaj.


Szczegóły - Look A1. Level 3. Workbook with Online Practice

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Bakalland

Inni Klienci kupili również