Look A2. Level 4. Workbook with Online Practice

Look to 7-poziomowa seria do nauki języka angielskiego przeznaczona dla uczniów w wieku 6-12 lat. Fascynujące zdjęcia, autentyczne filmy i historie inspirowane wyprawami National Geographic pomagają uczniom zrozumieć świat, jednocześnie zachęcając do poznawania go. Kurs zachęca uczniów do wyrażania...
125,00

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 119,00 zł

Opis

Look to 7-poziomowa seria do nauki języka angielskiego przeznaczona dla uczniów w wieku 6-12 lat. Fascynujące zdjęcia, autentyczne filmy i historie inspirowane wyprawami National Geographic pomagają uczniom zrozumieć świat, jednocześnie zachęcając do poznawania go. Kurs zachęca uczniów do wyrażania własnych opinii i uczy tak ważnych dziś kompetencji XXI wieku. Dzięki krótkim, niebanalnym lekcjom, które ekscytują uczniów i sprawiają, że nauczanie jest przyjemnością, Look kładzie zrównoważony nacisk na wszystkie umiejętności, których uczniowie potrzebują, aby skutecznie posługiwać się językiem angielskim.

W skład serii wchodzą:

  • Student's Book
  • Workbook wit Online Practice
  • Reading Anthology
  • Teacher's Book with Audio CD and DVD
  • Flashcards
  • Classroom Presentation Tool

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości! Sprawdź sekcję FAQ

Kto napisał "Look A2. Level 4. Workbook with Online Practice"?
Rob Sved to autor tego podręcznika.
Jest autorem paru podręczników, jednak ich treści są wyjątkowo wartościowe. Często autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Czy wiesz, że niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 materiałów edukacyjnych, skupiając się na eksplorowaniu dziedziny nauki. Wynikać to może na przykład z konieczności zaangażowania w proces pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia oraz wiedzy, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Skąd mam wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia zgodności zamawianych książek szkolnych:
1. Sprawdź wykaz podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj na tytuł, autorów, wydawnictwo.
3. Upewnij się, że wymienione powyżej informacje znajdują się w opisie oglądanego produktu.


Do której serii publikacji edukacyjnych należy "Look A2. Level 4. Workbook with Online Practice"?
Tytuł ten należy do popularnej serii "Look".
Wraz z innymi tytułami z cyklu, podręcznik ten ma na celu dostarczenie kompleksowych materiałów edukacyjnych, które pomogą uczniom rozwijać wiedzę, a także umiejętności systematycznie i w sposób zorganizowany.


W jakiej okładce jest książka?
Podręcznik wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży zbyt dużo, z łatwością można ją spakować do szkolnego plecaka lub torby.


Jaka jest data wydania tego podręcznika?
Ten podręcznik wydano w 2020 roku. Od lat jest uznaną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu uczniów. Przez ten okres pozyskał duże zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.


Co, oprócz podręczników, warto kupić na nowy rok szkolny?
Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zakup zeszytów! Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść z werwą i we własnym stylu. Dedykowane artykuły szkolne mogą dostarczyć radości, a wręcz dodać pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź kolekcje do szkoły, z którymi warto zacząć rok szkolny.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony u Was podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, a w zamian kupić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać produkty? Komplet informacji znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Look A2. Level 4. Workbook with Online Practice

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Bakalland

Inni Klienci kupili również