Look and See. Pre-A1. Level 3. Activity Book

Look&See to nowa propozycja dla dzieci w wieku przedszkolnym. Jest to ambitny program z dużym zakresem słownictwa, który został napisany w zgodzie z naturalną ciekawością świata małego słuchacza. Łączy gry, piosenki i zabawę (TPR) z zachwycającymi fotografiami i filmami z realnego świata,...
75,00

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 66,51 zł

Opis

Look&See to nowa propozycja dla dzieci w wieku przedszkolnym. Jest to ambitny program z dużym zakresem słownictwa, który został napisany w zgodzie z naturalną ciekawością świata małego słuchacza. Łączy gry, piosenki i zabawę (TPR) z zachwycającymi fotografiami i filmami z realnego świata, prezentując dziecku świat języka angielskiego. W naturalny sposób buduje kompetencje językowe dostarczając szeroką wiedzę o świecie.

Bogactwo materiału leksykalnego w połączeniu z szeroko pojętą ścieżką międzyprzedmiotową (CLIL) oraz wczesne wprowadzenie liter, ułatwi przyswojenie umiejętności czytania i pisania oraz przygotuje do wyzwań w kolejnych etapach nauki.

FAQ

Sprawdź FAQ

Kto jest autorem "Look and See. Pre-A1. Level 3. Activity Book"?
Susannah Reed jest autorem tego podręcznika.
Jest autorem kilku podręczników szkolnych, jednak są one wyjątkowo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Czy wiesz, że niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 podręczników edukacyjnych, skupiając się bardziej na poznawaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może przykładowo z konieczności intensywnego zaangażowania w proces katalogowania treści. Nie u każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jak zweryfikować, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj wykaz książek w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autora bądź autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców bądź z listy podręczników szkolnych otrzymanych w szkole.


W jakiej oprawie jest książka?
Podręcznik ma miękką okładkę, dzięki czemu bardzo wygodnie korzysta się z niego nawet na szkolnym korytarzu.


Do jakiej serii publikacji edukacyjnych należy "Look and See. Pre-A1. Level 3. Activity Book"?
Tytuł ten jest częścią serii Look AND See.
Wraz z innymi tytułami z cyklu, podręcznik ten ma za zadanie dostarczyć kompleksowych materiałów edukacyjnych, które pomogą uczniom rozwijać wiedzę jak również umiejętności w sposób zorganizowany oraz systematyczny.


W którym roku został wydany ten podręcznik?
Rok wydania tej publikacji to 2022. Posiadając najnowsze informacje, podręcznik staje się atrakcyjniejszy dla uczniów, którzy chcą być na bieżąco z najświeższymi materiałami.


W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze nabycie odpowiednich zeszytów. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść z dobrą energią i we własnym stylu. Dedykowane artykuły wyprawkowe mogą dostarczyć radości, a nawet zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź kolekcje szkolne, z którymi warto zacząć nowy rok szkolny.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę wymienić lub zwrócić zakupiony podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można dokonac zwrotu produktu, przeczytasz tutaj.


Szczegóły - Look and See. Pre-A1. Level 3. Activity Book

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również