Look Pre-A1. Starter. Student's Book

Look to 7-poziomowa seria do nauki języka angielskiego przeznaczona dla uczniów w wieku 6-12 lat. Fascynujące zdjęcia, autentyczne filmy i historie inspirowane wyprawami National Geographic pomagają uczniom zrozumieć świat, jednocześnie zachęcając do poznawania go. Kurs zachęca uczniów do wyrażania...
125,00

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 119,00 zł

Opis

Look to 7-poziomowa seria do nauki języka angielskiego przeznaczona dla uczniów w wieku 6-12 lat. Fascynujące zdjęcia, autentyczne filmy i historie inspirowane wyprawami National Geographic pomagają uczniom zrozumieć świat, jednocześnie zachęcając do poznawania go. Kurs zachęca uczniów do wyrażania własnych opinii i uczy tak ważnych dziś kompetencji XXI wieku. Dzięki krótkim, niebanalnym lekcjom, które ekscytują uczniów i sprawiają, że nauczanie jest przyjemnością, Look kładzie zrównoważony nacisk na wszystkie umiejętności, których uczniowie potrzebują, aby skutecznie posługiwać się językiem angielskim.

W skład serii wchodzą:

  • Student's Book
  • Workbook wit Online Practice
  • Reading Anthology
  • Teacher's Book with Audio CD and DVD
  • Flashcards
  • Classroom Presentation Tool

FAQ

Sekcja Q&A

Kto napisał "Look Pre-A1. Starter. Student's Book"?
Gregg Schroeder jest autorem tego tytułu.
Jest autorem kilku podręczników szkolnych, ale te treści są bardzo wartościowe. Często autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Czy wiesz, że niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 podręczników szkolnych, skupiając się na eksploracji dziedziny nauczania. Wynikać to może na przykład z włożenia dużego wysyłku w proces pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem idą w parze.

Jak zyskać pewność, czy to ten podręcznik muszę kupić?
By dokonać udanych zakupów książek szkolnych:
1. Zdobądź wykaz podręczników w szkole.
2. Zwróć szczególną uwagę na tytuł, autorów, wydawnictwo.
3. Upewnij się, że wymienione powyżej szczegóły znajdują się w opisie kupowanego produktu.


Do której serii publikacji edukacyjnych należy "Look Pre-A1. Starter. Student's Book"?
Tytuł należy do serii "Look".
Wraz z innymi tytułami z cyklu, ta książka ma za zadanie dostarczyć spójnych materiałów dydaktycznych, które pomogą ich uważnym studentom rozwijać wiedzę i umiejętności systematycznie i w sposób zorganizowany.


W jaką okładkę oprawiony jest podręcznik?
Podręcznik wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że nie waży za dużo, z łatwością można ją zapakować do szkolnej torby.


Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Nie zapomnij o odpowiednich zeszytach. Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu artykułów, które mu się podobają, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę weselej. Sprawdź, jakie komplety do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś interesującego.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online zawsze możesz zwrócić, i w zamian zamówić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak można zwracać podręczniki? Komplet informacji znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Look Pre-A1. Starter. Student's Book

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Bakalland

Inni Klienci kupili również