Lubię naklejać. Konie i kucyki

Zapraszamy do stadniny koni! Czeka tam na ciebie mnóstwo pozytywnych emocji począwszy od radości na pierwszej jeździe konnej, a skończywszy na ekscytacji towarzyszącej pierwszym zawodom konnym. W książce znajdziesz ponad 250 naklejek. Seria Lubię naklejać to kolorowe zeszyty z naklejkami. W każdej...
12,55 * 16,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 10,42 zł

Opis

Zapraszamy do stadniny koni! Czeka tam na ciebie mnóstwo pozytywnych emocji począwszy od radości na pierwszej jeździe konnej, a skończywszy na ekscytacji towarzyszącej pierwszym zawodom konnym. W książce znajdziesz ponad 250 naklejek.

Seria Lubię naklejać to kolorowe zeszyty z naklejkami. W każdej książce dziecko znajdzie mnóstwo naklejek, aż 8 stron! Naklejkami można bawić się na dwa sposoby, wyklejając ilustracje według własnego uznania lub przyklejając je zgodnie ze wskazówkami zamieszczonymi w książce. To proste ćwiczenie i świetna zabawa rozwijająca wyobraźnię.

Autorem tytułu "Lubię naklejać. Konie i kucyki" jest Kirsteen Robson.

"Lubię naklejać. Konie i kucyki" to książka z grupy kreatywnych i rozwijających publikacji dla dzieci. Tego typu tytuły zachęcają maluchy do różnorodnych aktywności twórczych. Ponadto uczą nowych umiejętności, trenują te już nabyte i pomagają odkrywać pasje. Coś pożytecznego i dobra zabawa w jednym!

Książeczki dla dzieci w wieku 3-5 lat są bardzo przydatnym narzędziem wspierającym intensywny rozwój małego człowieka w tym okresie.

Oto 5 zalet czytania książek z dziećmi:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wzmacnia jego umiejętność łączenia faktów i rozwiązywania problemów w prawdziwym życiu.
  • Dzięki lekturze rozwija się w nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z całą pewnością skłoni go do zadawania niezliczonych pytań.
  • Kontakt dzieci z barwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie z dzieckiem daje mu doskonałą okazję do ćwiczenia i ćwiczenia umiejętności mówienia. Rozmawianie z dorosłym na temat fabuły pozytywnie wpływa na jego rozwój.
  • To super rozrywka dla dziecka i opiekuna. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

Opowieść wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, wychodząc z domu na pozadomową przygodę, bez przeszkód można ją spakować dziecku do torby lub plecaka.

Jeśli po przeczytaniu książeczki, Twoje dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy przygód bohaterów tego cyklu, nie czekaj i sprawdź też inne części z serii "Lubię naklejać".

Jest to krótka publikacja - ma 16 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Lubię naklejać. Konie i kucyki" wydało Wydawnictwo Wilga. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę szkraba, to sprawdź także inne pozycje od tego wydawcy.