Magia krwi. Midnight Chronicles. Tom 2

  • Bianca Iosivoni,Laura Kneidl
  • Jaguar
  • Midnight Chronicles
  • 9788376869728
  • 1 dzień + czas dostawy
6-tomowa saga z gatunku Fantasy New Adult, w której emocje i niebezpieczeństwa spotykają się z magią i zmysłowością. Wciągające połączenie klasycznego fantasy z romansem obyczajowym. Odkąd Cain została blood hunterką, chroni mieszkańców Edynburga przed wampirami i innymi mrocznymi kreaturami....

26.91

-37%

42.90 zł

Dodaj do schowka

Opis

6-tomowa saga z gatunku Fantasy New Adult, w której emocje i niebezpieczeństwa spotykają się z magią i zmysłowością.

Wciągające połączenie klasycznego fantasy z romansem obyczajowym. Odkąd Cain została blood hunterką, chroni mieszkańców Edynburga przed wampirami i innymi mrocznymi kreaturami. Traktuje swoją pracę bardzo poważnie, jest dokładna i zawsze trzyma się zasad. Wszystko to sprawia, że jest zupełnym przeciwieństwem Wardena Prinslo, którego głównym celem jest odnalezienie i unicestwienie zabójcy swojego ojca. Dawniej Cain i Warden byli przekonani, że nic ich nie rozdzieli, ale nie wszystko można wybaczyć. Teraz nie potrafią sobie wyobrazić, że jeszcze trzy lata temu walczyli ramię w ramię i mieli do siebie bezgraniczne zaufanie. Powrót Isaaca, króla wampirów, nie pozostawia im jednak wyboru: znów muszą stanąć do walki. Razem. Pojawia się zatem pytanie, czy przypadkiem nie ma dla nich kolejnej szansy?


Opinie o książce

Bardzo udana historia, pełna akcji, a jednocześnie emocjonalna i wzruszająca.

BIBLIOPHILER_BOOKNERD

Moc amuletu ma w sobie wszystko to, co ma mieć ciekawa książka; taka, po lekturze której bez wahania sięgnęlibyśmy po kolejną część – intrygujący i mroczny świat pełen potworów, akcję, tajemnice, sekrety i rewelacyjnych bohaterów.

SECRETUM.PL

Pozycja obowiązkowa dla fanów prozy Cassandy Clare, Stephenie Meyer czy Trudi Canavan. Spora dawka emocji i radości przeplatanej mrokiem gwarantowana.

BLOG-SELKAR.PL

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Magia krwi. Midnight Chronicles. Tom 2

Inni Klienci kupili również