Maks i szczepienie

Pełna humoru seria Świat Maksa teraz w nowym wygodnym formacie. Kartonowe książeczki znakomicie sprawdzą się w rękach najmłodszych wielbicieli małego hipopotama i jego przyjaciół. Maksa czeka pierwsze w życiu szczepienie. Hipcio bardzo się boi, dlatego wymyśla przeróżne sposoby, by pozostać w domu....
9,23 * 10,30 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,41 zł

Opis

Pełna humoru seria Świat Maksa teraz w nowym wygodnym formacie. Kartonowe książeczki znakomicie sprawdzą się w rękach najmłodszych wielbicieli małego hipopotama i jego przyjaciół.

Maksa czeka pierwsze w życiu szczepienie. Hipcio bardzo się boi, dlatego wymyśla przeróżne sposoby, by pozostać w domu. Okazuje się jednak, że mama Maksa nie daje się tak łatwo oszukać…

Autorem książeczki "Maks i szczepienie" jest Katarzyna Zychla.

Jeśli szukasz dla przedszkolaka książeczki, której lektura sprawi mu wielką radość i zapewni świetną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" np. "Maks i szczepienie". Krótka forma to świetny sposób na to, by kilkuletnie dziecko zachowało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Pragnąc wspierać prawidłowy rozwój dzieci w wieku od 3 do 4 lat, warto wręczać im specjalnie przeznaczone dla nich książeczki.

Czytanie książeczek ma same zalety i ułatwia rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Poprawia zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny krasnala.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Kontakt dzieci z kolorowymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie z maluchem stwarza mu świetną okazję do ćwiczenia i rozwijania umiejętności mówienia. Rozmowa z rodzicem o treści pozytywnie wpływa na jego rozwój.
  • To super zabawa dla dziecka i rodzica. Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Jeśli po przeczytaniu książeczki, Twoje dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy przygód bohaterów tej serii, nie wahaj się - kup dla niego też następne książki z serii "Świat maksa".

Jest to dość krótka publikacja - jej długość to 10 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

Pozycja Maks i szczepienie została wydana przez Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka spodoba się maluchowi, to wybierz także inne publikacje tego wydawcy.

Dysponujesz niedużym budżetem? Ta książeczka to niedrogi wybór.