Mała syrenka

Na dnie oceanów żyją piękne istoty z rybimi ogonami. To syreny, obdarzone wspaniałymi włosami i umiejętnością cudownego śpiewu. Pewnego dnia jedna z nich zakochuje się w księciu, któremu ratuje życie podczas sztormu. Od tej pory jej największym marzeniem jest zostać człowiekiem i żyć z ukochanym....
5,90 * 6,45 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 5,91 zł

Opis

Na dnie oceanów żyją piękne istoty z rybimi ogonami. To syreny, obdarzone wspaniałymi włosami i umiejętnością cudownego śpiewu. Pewnego dnia jedna z nich zakochuje się w księciu, któremu ratuje życie podczas sztormu. Od tej pory jej największym marzeniem jest zostać człowiekiem i żyć z ukochanym. Ale czy to w ogóle możliwe? Zapoznaj się z przygodami zakochanej syrenki, a poznasz odpowiedź.

Autorem tytułu "Mała syrenka" jest Katarzyna Kieś-Kokocińska, Maria Zagnińska.

Jeśli szukasz dla dziecka książki, której czytanie sprawi mu ogromną radość i zapewni świetną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" np. "Mała syrenka". Krótka forma to doskonały sposób na to, aby kilkuletnie dziecko utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Pragnąc wspierać prawidłowy rozwój maluchów w wieku od 3 do 4 lat, warto wręczać im specjalnie przeznaczone dla nich książki.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i przyspiesza rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Wspiera zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny małego człowieka.
  • Poprzez lekturę rozbudza się w nich ciekawość świata. Ta książeczka z całą pewnością pobudzi malucha do zadawania pytań.
  • Kontakt dzieci z barwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie jest również świetnym sposobem rozwijania zdolności mowy i umiejętności opowiadania.
  • To super rozrywka dla dziecka i dorosłego. Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.

 

Jeśli po ukończeniu książki, Twoje dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy przygód bohaterów tej serii, nie zastanawiaj się - kup również pozostałe części z cyklu "Kolorowa klasyka".

Jest to krótka lektura - jej długość: 16 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

Publikacja Mała syrenka została opublikowana przez Wydawnictwo Greg. Jeśli ta książeczka spodoba się maluchowi, to zobacz również pozostałe publikacje od tego wydawcy.

Ten tytuł to doskonały przykład, że nie musisz wydawać dużych kwot, by zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.

Szczegóły - Mała syrenka

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>