Małe Wielkie Sprawy. Pierwszy zgubiony ząbek

Pierwszy zgubiony mleczak to dla przedszkolaka święto! Wieczorem przyjdzie po niego Wróżka Zębuszka. Jednak przyjaciele Judy mają inne pomysły, co zrobić z mleczakiem. Jak zadecyduje Judy? Czy zachowa swój ząbek dla Wróżki? Małe Wielkie Sprawy to seria opowiadań, które pomogą rodzicowi oswoić...
8,16 * 9,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,34 zł

Opis

Pierwszy zgubiony mleczak to dla przedszkolaka święto! Wieczorem przyjdzie po niego Wróżka Zębuszka. Jednak przyjaciele Judy mają inne pomysły, co zrobić z mleczakiem. Jak zadecyduje Judy? Czy zachowa swój ząbek dla Wróżki?

Małe Wielkie Sprawy to seria opowiadań, które pomogą rodzicowi oswoić dziecko z nowymi, niełatwymi sytuacjami. Wesołe ilustracje i ulubieni bohaterowie szybko przekonają malucha, że to, czego się obawia, może być superprzygodą!

Książki z opowiami dla dzieci w wieku przedszkolnym

  • mądre i przyjazne maluszkom historyjki
  • ulubieni bohaterowie oswajają dzieci z nowymi sytuacjami życiowymi
  • przyciągające wzrok ilustracje i dużo dobrej zabawy
  • kolorowy dyplom

Tytuł "Małe Wielkie Sprawy. Pierwszy zgubiony ząbek" to praca zbiorowa, więc za opisane treści odpowiedzialnych jest kilka osób.

Książeczka pt. "Małe Wielkie Sprawy. Pierwszy zgubiony ząbek" należy do sekcji "Bajki wiersze i opowiadania". Idealnie przydaje się do czytania o każdej porze dnia, również przed zaśnięciem. Wesołe historyjki z morałem dają dziecku doskonałą rozrywkę oraz tłumaczą świat. Zbiór krótkich bajek to świetny pomysł, aby dziecko będące w wieku od 3 do 5 lat utrzymało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Książeczki dla dzieci w wieku od 3 lat są niezwykle przydatnym narzędziem wspierającym intensywny rozwój malucha w tym czasie.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspomaga rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Wspiera zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny malucha.
  • Dzięki lekturze rozwija się w nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z całą pewnością zmotywuje malucha do zadawania orgomnej ilości pytań.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomogą poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Mogą być również fantastycznym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności dzieci.
  • Ponadto lektura książeczek wspomaga małych ludzi w rozwoju mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie zdań trenuje aparat mowy i wzbogaca zakres słownictwa.
  • To super rozrywka dla dziecka i rodzica! Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Opowieść wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, wyruszając na zewnątrz, bez przeszkód można ją zapakować dziecku do torby lub plecaka.

Jeśli po przeczytaniu do końca książeczki, dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy przygód bohaterów tego cyklu, nie czekaj i sprawdź również pozostałe bajki z serii "Małe Wielkie Sprawy".

Jest to bardzo krótka książka - jej długość to 24 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Publikacja "Małe Wielkie Sprawy. Pierwszy zgubiony ząbek" została udostępniona przez Wydawnictwo Ameet. Jeśli ta książeczka spodoba się małemu człowiekowi, to zobacz też pozostałe publikacje od tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.