Maluj wodą! Wieś

W krainie zwierzątek wiejskich zawsze jest wesoło i kolorowo. Chwyć pędzel i pomaluj ich świat! Do tej zabawy nie potrzebujesz żadnych farb. Wystarczy, że lekko zmoczysz pędzelek w wodzie i już możesz malować. Kiedy skończysz jeden wzór, dokładnie opłucz pędzelek i maluj kolejny rysunek. Zaczekaj,...
6,50 * 9,49 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,45 zł

Opis

W krainie zwierzątek wiejskich zawsze jest wesoło i kolorowo. Chwyć pędzel i pomaluj ich świat! Do tej zabawy nie potrzebujesz żadnych farb. Wystarczy, że lekko zmoczysz pędzelek w wodzie i już możesz malować. Kiedy skończysz jeden wzór, dokładnie opłucz pędzelek i maluj kolejny rysunek. Zaczekaj, aż obrazek wyschnie, i dopiero przewróć kartkę.

Tytuł "Maluj wodą! Wieś" to opracowanie zbiorowe, więc nad przygotowaniem treści pracowało kilka osób.

Obudź w dziecku artystycznego ducha, wręczając mu "Maluj wodą! Wieś". Kolorowanki i naklejanki takie, jak ta zapewniają dziecku nie tylko udaną rozrywkę, lecz także ćwiczą jego palce, dłoń i nadgarstek. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości - wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Może również redukować stres i poprawić nastrój.

Historia jest w miękkiej okładce. Lekkie i poręczne wydanie sprawia, że ruszając na wycieczkę, bez problemu można ją zapakować do plecaka dziecka.

"Maluj wodą! Wieś" opublikowało Wydawnictwo AWM Agencja Wydawnicza Jerzy Mostowski. Jeśli ta książeczka wciągnie dziecko, to zobacz również pozostałe pozycje od tego wydawcy.

Dysponujesz skromnym budżetem? Ta książeczka to okazyjny wybór.