Mały wielki Józef

Kiedy byłem małym chłopcem bardzo lubiłem historie o superbohaterach. Zachwycały mnie ich moce i to, że pomagali ludziom i byli tacy dobrzy. Historie, które przeżywali, przenosiły mnie w niezwykłe miejsca. Chciałem tam być razem z nimi i choć na chwilę stać się trochę podobnym do nich.Ta książeczka...
21,87

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 21,22 zł

Opis

Kiedy byłem małym chłopcem bardzo lubiłem historie o superbohaterach. Zachwycały mnie ich moce i to, że pomagali ludziom i byli tacy dobrzy. Historie, które przeżywali, przenosiły mnie w niezwykłe miejsca. Chciałem tam być razem z nimi i choć na chwilę stać się trochę podobnym do nich.
Ta książeczka opowiada o takim Superbohaterze. Posiadał wiele mocy: pracowitość, cichość, dobre serce. Pomagał ludziom, robił dla nich piękne rzeczy z drewna. Uśmiechał się do wszystkich i dzielił tym, co miał. Ale jego największą mocą była Miłość do Pana Jezusa i swojej żony Maryi. To z Nimi przeżył najpiękniejsze historie, o których możesz tutaj przeczytać i razem z Nim przeżyć. Zapraszam Cię do tej przygody i zapoznania się ze Świętym Józefem.
Może odnajdziesz swojego nowego Superbohatera? A może nowego Przyjaciela? Do dzieła:)

Ks. Piotr

Piotr Klekociński jest autorem historii "Mały wielki Józef".

"Mały wielki Józef" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej książeczki to gwarancja udanej zabawy. Kolekcja krótkich opowieści to mądry sposób na to, aby kilkuletnie dziecko zachowało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i ułatwia rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspiera zdolność kojarzenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów.
  • Poprzez lekturę rozwija się u nich zainteresowanie światem. Ta książka z pewnością zmotywuje go do zadawania pytań.
  • Kontakt dzieci z wielobarwnymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie jest również cudownym sposobem doskonalenia umiejętności mowy i umiejętności opowiadania.
  • To super rozrywka dla dziecka i rodzica. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

Opowieść wydano w twardej okładce. Dzięki dobrej jakości wykonaniu książka dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jest to bardzo krótka publikacja - ma 32 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Mały wielki Józef" wydało Wydawnictwo Pomoc. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała dziecku, to wybierz też pozostałe publikacje od tego wydawcy.