Marvel Classic Ultimate Spider-Man. Tom 6

  • Bendis Brian Michael, Bagley Mark
  • Egmont
  • Marvel Classic
  • 9788328197817
  • 48 godzin + czas dostawy
Szósty tom przygód młodego Spider-Mana. Choć nastoletni Peter Parker z sukcesem stawił już czoła wielu wyzwaniom, nawet ON może nie sprostać bezdusznej maszynie do zabijania, jaką jest Carnage. Jednak utrata bliskiej osoby zmotywuje Pająka do zdecydowanego działania. Nieco później osobliwe zajście...

70.10

-30%

99.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Szósty tom przygód młodego Spider-Mana.

Choć nastoletni Peter Parker z sukcesem stawił już czoła wielu wyzwaniom, nawet ON może nie sprostać bezdusznej maszynie do zabijania, jaką jest Carnage. Jednak utrata bliskiej osoby zmotywuje Pająka do zdecydowanego działania. Nieco później osobliwe zajście połączy Spider-Mana z Wolverine’em. Żeby rozwikłać tajemnicę, powinni współpracować, a to wcale nie będzie bułka z masłem. Spider-Man spotka także Doktora Strange’a i Johnny’ego Storma, który został zmuszony do skończenia liceum. Ludzka Pochodnia trafi do szkoły, do której uczęszcza też… Peter Parker.

Autorem scenariusza jest Brian Michael Bendis („Daredevil: Nieustraszony!”), a rysunki stworzyli Mark Bagley („Grzech pierworodny: Hulk kontra Iron Man”).

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Marvel Classic Ultimate Spider-Man. Tom 6

Inni Klienci kupili również
Bestsellery - Książki