Marvel Now 2.0 Tajne imperium. Deadpool. Tom 10

  • Gerry Duggan, Mike Hawthorne, Matteo Lolli
  • Egmont
  • Marvel Now 2.0
  • 9788328196537
  • 72 godziny + czas dostawy
Dziesiąty tom przygód Deadpoola z serii wydawniczej Marvel NOW! 2.0. Podobnie jak cały świat, Wade Wilson bezgranicznie ufa Kapitanowi Ameryce, ale jego wiara już niedługo zostanie poddana próbie. Na skutek manipulacji Kosmicznej Kostki Steve Rogers okazał się tajnym agentem Hydry i właśnie zmienia...

32.79

-18%

39.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Dziesiąty tom przygód Deadpoola z serii wydawniczej Marvel NOW! 2.0. Podobnie jak cały świat, Wade Wilson bezgranicznie ufa Kapitanowi Ameryce, ale jego wiara już niedługo zostanie poddana próbie. Na skutek manipulacji Kosmicznej Kostki Steve Rogers okazał się tajnym agentem Hydry i właśnie zmienia Stany Zjednoczone w zbrodnicze imperium! Czy Deadpool w porę zorientuje się, co jest grane, i zdąży wybrać właściwą stronę, zanim nowy reżim zmusi go do współpracy? Czy też czeka go kolejny bolesny upadek? 

Scenariusz tego tomu, podejmującego wątki z komiksowego crossoveru "Tajne imperium", napisał Gerry Duggan ("Strażnicy Galaktyki", "Uncanny Avengers"), a rysunki stworzyli Mike Hawthorne ("Za królową i ojczyznę") oraz Matteo Lolli ("Tajne tajne wojny Deadpoola").

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Marvel Now 2.0 Tajne imperium. Deadpool. Tom 10

Inni Klienci kupili również