Marvel Now 2.0 Upadek imperium. Amazing Spider-Man. Globalna sieć. Tom 7

Ulepszony Doc Ock sprzymierzył się ze Steve’em Rogersem i Hydrą, a kieruje nim osobista zemsta: chce zniszczyć Parker Industries - firmę, którą przecież pomógł stworzyć! Peter musi wykorzystać wszystkie środki swojego przedsiębiorstwa, aby powstrzymać Octopusa i Hydrę. Ale czy to wystarczy? W życiu...
41,49 * 49,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 38,99 zł

Opis

Ulepszony Doc Ock sprzymierzył się ze Steve’em Rogersem i Hydrą, a kieruje nim osobista zemsta: chce zniszczyć Parker Industries - firmę, którą przecież pomógł stworzyć! Peter musi wykorzystać wszystkie środki swojego przedsiębiorstwa, aby powstrzymać Octopusa i Hydrę. Ale czy to wystarczy? W życiu Spider-Mana rozpoczyna się nowy rozdział. Czy stare i niedobre szczęście Parkera znów o sobie przypomni, czy jednak Mockingbird będzie potrafiła przywrócić uśmiech na twarzy Pająka? Spider-Man jest gotowy walczyć o swoją przyszłość, ale dlaczego na pole bitwy wybiera redakcję "Daily Bugle"?

Autorami scenariusza są Dan Slott ("She-Hulk", "Mighty Avengers") i Christos Gage ("The Superior Spider-Man", "X-Men. Legacy"), a rysunki przygotowali Stuart Immonen ("Ultimate Spider-Man", "All-New X-Men") i Greg Smallwood ("Moon Knight").

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Marvel Now 2.0 Upadek imperium. Amazing Spider-Man. Globalna sieć. Tom 7

Inni Klienci kupili również
Bestsellery - Książki