Marysia Trzy historie dla malucha
- Debit
- Marysia
-
9788380571129
-
1 dzień + czas dostawy
Mała misia Marysia boryka się z tymi samymi kłopotami co jej rówieśnicy: musi pożegnać pieluszkę i zacząć korzystać z nocnika, przezwyciężyć strach przed ciemnością oraz nauczyć się dzielić swoimi rzeczami. Dla malucha takie sprawy są bardzo trudne, a dorośli nie zawsze umieją mu pomóc. Na szczęście dzieci mogą swoje problemy przeżyć wraz z sympatyczną bohaterką – przekonać się, że Marysia, choć nie miała łatwo, dała sobie radę. To wspaniałe emocjonalne i trenerskie wsparcie dla każdego malca, a dla rodziców – pomoc w przeprowadzeniu dziecka przez stresowe chwile.
Autorem książeczki "Marysia. Trzy historie dla malucha" jest Nadia Berkane.
Oryginalny tytuł opisywanej książki: Bebe Koala.
Jeśli szukasz dla przedszkolaka książeczki, której lektura sprawi mu wielką radość i zapewni fantastyczną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" chociażby tytuł "Marysia. Trzy historie dla malucha". Kolekcja krótkich opowieści to dobry pomysł, aby kilkuletnie dziecko utrzymało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.
Przedszkolaki w wieku 3-4 lat rozwijają się w tym czasie bardzo szybko. Zachodzące procesy warto wspierać m.in. za pomocą odpowiednich lektur.
Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspiera rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:
- Kontakt z książką ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny malucha. Poprawia logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
- Rozbudza w nich ciekawość świata.
- Kontakt dzieci z kolorowymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
- Ponadto lektura książek wspomaga małych ludzi w rozwoju mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie zdań ćwiczy aparat mowy i poszerza ich słownictwo.
- Czytanie to super rozrywka dla dziecka i opiekuna! Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.
Opowieść ma miękką oprawę, dzięki czemu bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko czeka, aż opiekun skończy załatwiać sprawunki.
Jeśli po ukończeniu książki, Twoje dziecko będzie chciało poznać więcej przygód bohaterów tej serii, nie wahaj się - sprawdź też inne książki z serii "Marysia".
Książka to wydanie 1. w jęz. polskim. Pierwotnie pozycja została napisana w języku francuskim. Zarawska Patrycja odpowiada za przekład na polski.
Jest to średniej długości produkcja - jej długość: 68 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.
Pozycja "Marysia. Trzy historie dla malucha" została opublikowana przez Wydawnictwo Debit. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę malucha, to sprawdź również pozostałe publikacje tego wydawcy.
Szczegóły - Marysia Trzy historie dla malucha
- Tytuł: Marysia. Trzy historie dla malucha
- Autor: Nadia Berkane
- Wydawnictwo Debit
- Seria Marysia
- Oprawa: Twarda
- Rok wydania: 2017
- Ilość stron: 72
- Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
- Model: 9788380571129
- Język: polski
- Oryginalny tytuł: Bebe Koala
- Tłumacz: Zarawska Patrycja
- Nr wydania: 1
- ISBN: 9788380571129
- EAN: 9788380571129
- Wymiary: 226 x 222 x 9 mm
- Powiązane tematy: Promocje Bee
Dane producenta
Recenzje
Recenzje
Inni Klienci kupili również
Popularne tematy: