Matemadziarstwo 2 czyli krzyżówki i nie tylko

Matemadziarstwo 2, czyli matematyka z szaradziarstwem, to zadania tematyczne związane z dwoma działaniami matematyki: bryły oraz wyrażenia algebraiczne. Matemadziarstwo 2 powstało jako odpowiedź na duże zainteresowanie nauczycieli i ucznów pierwszą częścią książki zawierającej działy: zbiory...
15,89 * 23,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 17,22 zł

Opis

Matemadziarstwo 2, czyli matematyka z szaradziarstwem, to zadania tematyczne związane z dwoma działaniami matematyki: bryły oraz wyrażenia algebraiczne. Matemadziarstwo 2 powstało jako odpowiedź na duże zainteresowanie nauczycieli i ucznów pierwszą częścią książki zawierającej działy: zbiory liczbowe i figury płaskie.

Matemadziarstwo 2 to dobra zabawa dla każdego. Pomoże zapamiętać i utrwalić wiadomości, zmotywować do nauki poprzez nieszablonowe i różnorodne zadania.

222 zadania z Matemadziarstwa 2 to rozrywka oraz forma utrwalania wiadomości dla ucznia na każdym etapie nauki. Przydatna nauczycielowi w celu uatrakcyjnienia lekcji.

FAQ

Sekcja FAQ

Kto jest autorem "Matemadziarstwo 2 czyli krzyżówki i nie tylko"?
Renata i Dariusz Staszkiewicz to autor tej książki.
Jest autorem kilku podręczników szkolnych, ale te treści są bardzo wartościowe. Często autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Czy wiesz, że niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 podręczników edukacyjnych, skupiając się bardziej na eksploracji dziedziny nauczania. Wynikać to może przykładowo z włożenia dużego wysyłku w proces przygotowywania treści. Nie u każdego zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jak się upewnić, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj wykaz książek w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć uwagę na tytuł, autora lub autorów oraz wydawnictwo. Miej na uwadze, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców bądź z listy podręczników szkolnych opublikowanych przez szkołę.


Ile stron ma ta pozycja?
"Matemadziarstwo 2 czyli krzyżówki i nie tylko" składa się z 132 stron.
Jest wypełniony treścią edukacyjną uwydatnioną ilustracjami. Zawarto w nim ważne i starannie dobrane informacje, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego zakresu.


Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Publikacja jest w miękkiej okładce. Lekkie i poręczne wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły łatwo ją zabrać ze sobą.


Jaka jest data wydania tego podręcznika?
Ta pozycja została opublikowana w 2014 r. "Matemadziarstwo 2 czyli krzyżówki i nie tylko" od lat jest uznaną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu uczących się. Przez lata zdobył zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.


Do jakiej serii publikacji edukacyjnych należy "Matemadziarstwo 2 czyli krzyżówki i nie tylko"?
Tytuł ten należy do popularnej serii Krzyżówki i łamigłówki.
Podobnie jak pozostałe tytuły z tego cyklu, podręcznik został stworzony w celu zapewnienia uczniom kompleksowych materiałów dydaktycznych, których uważna lektura wspomoże rozwój umiejętności i wiedzy w sposób uporządkowany, jak również logiczny.


W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o nabyciu odpowiednich zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami szkolnymi, które lubi, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie artykuły i przybory szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś inspirującego.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, a w zamian zamówić ten właściwy. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak można zwracać podręczniki? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Matemadziarstwo 2 czyli krzyżówki i nie tylko

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>