Matematyka 3. Podręcznik i zbiór zadań dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony

Matematyka 3. Podręcznik do liceów i techników. Zakres rozszerzony Podręcznik jest przeznaczony dla absolwentów szkół podstawowych, którzy uczęszczają do nowych, 4-letnich liceów i 5-letnich techników. Jest zgodny z podstawą programową, która obowiązuje w tych szkołach od września 2019 r. Materiał...
91,01 * 105,30 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 89,38 zł

Opis

Matematyka 3. Podręcznik do liceów i techników. Zakres rozszerzony

Podręcznik jest przeznaczony dla absolwentów szkół podstawowych, którzy uczęszczają do nowych, 4-letnich liceów i 5-letnich techników. Jest zgodny z podstawą programową, która obowiązuje w tych szkołach od września 2019 r.

Materiał zawarty w podręczniku jest kontynuacją i rozwinięciem zagadnień przedstawionych w podręczniku do klasy 1. i 2. Autorzy omówili w nim m.in.: ułamki algebraiczne, równania i nierówności wymierne, funkcje wymierne, ciągi, kombinatorykę, czworokąty, elementy analizy matematycznej, pochodną, funkcje trygonometryczne i geometrię analityczną.

Rozdziały są podzielone na tematy odpowiadające jednej, dwóm lub trzem jednostkom lekcyjnym. Głębsze zrozumienie omawianych zagadnień umożliwiają rozwiązane przykłady oraz ćwiczenia przeznaczone do samodzielnego rozwiązania. Każdy temat kończą zadania sprawdzające zrozumienie omawianych zagadnień, a każdy rozdział jest zakończony serią zadań zamkniętych i otwartych. Na końcu podręcznika znajdują się odpowiedzi do większości zadań.


Matematyka 3. Zbiór zadań do liceów i techników. Zakres rozszerzony

Nowe matematyka zbiór zadań dla klasy 3 liceum i technikum zakres rozszerzony.

FAQ

Sekcja FAQ

Kto jest autorem "Matematyka 3. Podręcznik i zbiór zadań dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony"?
Marcin Kurczab, Elżbieta Kurczab, Elżbieta Świda to autorzy tego podręcznika.
Ci autorzy są szczególnie płodni! Posiadamy ogromną kolekcję ich podręczników. Czy wiesz, że jest to w polskiej skali? Grono autorów, którzy napisali ponad 15 książek jest dość niewielkie. Szczególnie, jeśli chodzi o podręczniki szkolne. Pisanie podręczników wymaga bowiem, poza wiedzą, również umiejętności klarownego i zrozumiałego przekazywania informacji. Autorzy podręczników muszą znać program nauczania, spełniać wymagania edukacyjne dostosowane do uczniów o różnych poziomach edukacyjnych.

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Podręcznik Matematyka 3. Podręcznik i zbiór zadań dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony został przygotowany przez Wydawnictwo Oficyna Wydawnicza Krzysztof Pazdro.


Na podstawie czego mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu książek do szkoły dzielą Cię trzy kroki:
1. Sprawdź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj zgodność tytułu, autorów, wydawnictwa.
3. Upewnij się, że wymienione wyżej szczegóły znajdują się w opisie opisywanego produktu.


Jaki zakres wiedzy obejmuje ta książka?
Książka ta jest skierowana dla uczniów na poziomie rozszerzonym. Przygotowana dla uczniów mocniej zaawansowanych.


Informacje o wydającym opisywany podręcznik szkolny:
Od 1992 r. Oficyna Edukacyjna Krzysztof Pazdro zapewnia wysokiej jakości materiały edukacyjne i podręczniki do przedmiotów ścisłych i humanistycznych. Znane jest z kooperacji z wybitnymi autorami, a przede wszystkim z Krzysztofem Pazdro, znanym autorem podręczników do nauki chemii. Wydawnictwo cechuje się profesjonalizmem, oferując bogatą gamę produktów, takich jak zbiory zadań, zeszyty ćwiczeń czy arkusze maturalne, które są znane wśród nauczycieli i uczniów.

W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zdobycie zeszytów! Pamiętaj, że uczniowi używającemu artykułów szkolnych, które lubi, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie produkty do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że z pewnością znajdziesz coś interesującego.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę wymienić lub zwrócić zakupiony podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że przy zakupie online zawsze możesz zwrócić, i w zamian zamówić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zwracać nietrafione zakupy? Komplet informacji znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Matematyka 3. Podręcznik i zbiór zadań dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony

Produkty w zestawie (2)

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>