Matematyka. Karty pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną. Część 2

Karty pracy Matematyka powstały z myślą o nauczycielach i terapeutach pracujących z uczniami z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym, ze sprzężeniami oraz z dziećmi mającymi trudności w uczeniu się. Publikacja może mieć zastosowanie w szkołach specjalnych, klasach...
39,99 * 43,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 39,99 zł

Opis

Karty pracy Matematyka powstały z myślą o nauczycielach i terapeutach pracujących z uczniami z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym, ze sprzężeniami oraz z dziećmi mającymi trudności w uczeniu się. Publikacja może mieć zastosowanie w szkołach specjalnych, klasach integracyjnych, na zajęciach rewalidacyjnych, a także jako narzędzie diagnostyczne umożliwiające określenie deficytów i trudności ucznia oraz pozwalające na ustalenie planu pracy terapeutycznej. Materiał może również posłużyć rodzicom do pracy z dziećmi w domu.

Druga część Matematyki zawiera zadania dotyczące:

  • monografii liczb od 0 do 12,
  • podstawowych działań matematycznych (dodawanie i odejmowanie) w zakresie do 12,
  • poznania monet i banknotów w zakresie do 10 złotych,
  • podstawowych pojęć kalendarzowych (pory roku, miesiące, dni tygodnia).

FAQ

Sekcja popularnych pytań i odpowiedzi

Kto jest autorem "Matematyka. Karty pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną. Część 2"?
Autorami książki są Agnieszka Borowska Kociemba, Małgorzata Krukowska.
Są autorami niewielu podręczników szkolnych, ale te treści są bardzo wartościowe. Często autorzy podręczników szkolnych mają zaawansowane stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko do dwóch podręczników szkolnych, skupiając się na poznawaniu dziedziny nauki. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jak upewnić się, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj dokładnie wykaz książek w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Pamiętaj, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców bądź z wykazu podręczników szkolnych przesłanych przez szkołę.


Która to jest część podręcznika?
To wydanie stanowi 2 część.


W jaką okładkę oprawiony jest podręcznik?
Podręcznik wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, z łatwością można ją zapakować do szkolnego plecaka.


Z ilu stron składa się ten podręcznik?
114 to długość podręcznika Matematyka. Karty pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną. Część 2. Jest wypełniony edukacyjną treścią podkreśloną obrazkami i ilustracjami. Zawarto w nim liczne, starannie dobrane informacje, które rozwijają wiedzę z danego zakresu.


Jaka jest data wydania tego podręcznika?
Ten podręcznik został opublikowany w 2022 r. Zawiera aktualne informacje, co zwiększa zaangażowanie uczniów, ponieważ mogą oni czuć, że czerpią wiedzę z najnowszych książek.


W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Nie zapomnij o odpowiednich zeszytach! Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu artykułów szkolnych, które cieszą jego oko, np. piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę weselej. Sprawdź, jakie produkty szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że na pewno znajdziesz coś inspirującego.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale pamiętaj o tym, że przy zakupie online możesz zwrócić, i w zamian zamówić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać nietrafione zakupy? Wszystkie informacje znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Matematyka. Karty pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną. Część 2

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>