Matematyka na szóstkę. Zadania dla klasy 4

Książka zawiera ponad 400 interesujących i atrakcyjnych zadań dla kl. IV szkoły podstawowej. W zbiorze znajdują się: zadania problemowe, zadania ukazujące praktyczne zastosowanie matematyki, zadania łatwe i trudne, dla uczniów zainteresowanych matematyką, do trudniejszych zadań wskazówki, do...
22,50 * 25,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 21,25 zł

Opis

Książka zawiera ponad 400 interesujących i atrakcyjnych zadań dla kl. IV szkoły podstawowej. W zbiorze znajdują się: zadania problemowe, zadania ukazujące praktyczne zastosowanie matematyki, zadania łatwe i trudne, dla uczniów zainteresowanych matematyką, do trudniejszych zadań wskazówki, do wszystkich odpowiedzi.

Książka przeznaczona jest dla ucznia i nauczyciela!

Doskonała do wykorzystania na lekcjach, na zajęciach kółka matematycznego i samodzielnie przez ucznia w domu. Zadania ciekawe, zróżnicowane pod względem trudności, wiele zadań problemowych, wymagających pomysłu i cierpliwości, ale możliwych do rozwiązania przez uczniów mających ambicję otrzymania oceny celującej z matematyki.

Dużo zadań typu praktycznego, ukazujących zastosowanie matematyki w życiu codziennym. Każdy rozdział kończy się krzyżówką matematyczną.

Do zadań podane są odpowiedzi, do trudniejszych wskazówki ułatwiające rozwiązanie.

Szczegóły - Matematyka na szóstkę. Zadania dla klasy 4

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>