Metodo 4 de espanol B2 ćw ed.2023

Nowatorski kurs języka hiszpańskiego dla starszej młodzieży i dorosłych, pozwalający zarówno na szybką i intensywną naukę języka (materiał przerabiany w 80-100 godzinach), jak i na wolniejsze tempo poznawania języka (w 130 godzinach). Metoda skupia się przede wszystkim na nauczeniu komunikowania i...
87,20

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 87,20 zł

Opis

Nowatorski kurs języka hiszpańskiego dla starszej młodzieży i dorosłych, pozwalający zarówno na szybką i intensywną naukę języka (materiał przerabiany w 80-100 godzinach), jak i na wolniejsze tempo poznawania języka (w 130 godzinach).

Metoda skupia się przede wszystkim na nauczeniu komunikowania i praktycznego użycia poznawanego słownictwa i struktur gramatycznych.

Zeszyt ćwiczeń zawiera dwie główne części:

- jedną poświęconą językowi, gdzie w zintegrowany sposób uwzględnia się praktykę wszystkich zagadnień językowych, od fonetyki i ortografii po słownictwo i gramatykę,

- drugą poświęconą umiejętnościom, gdzie ćwiczy się zrozumienie tekstów ustnych i pisemnych oraz samodzielne ich tworzenie.

Nowością w tej metodzie jest umożliwienie uczniowi przećwiczenia zawartości danego rozdziału ściśle według schematu egzaminów DELE: Leemos Escuchamos Nos comunicamos por escrito Dialogamos.

Szczegóły - Metodo 4 de espanol B2 ćw ed.2023

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>