Moje ulubione dinozaury

Książeczka edukacyjna z zadaniami i naklejkami dla najmłodszych. Doskonała zabawa dla dzieci - koloruj, rysuj i uzupełniaj!
6,86 * 9,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,06 zł

Opis

Książeczka edukacyjna z zadaniami i naklejkami dla najmłodszych. Doskonała zabawa dla dzieci - koloruj, rysuj i uzupełniaj!

Historyjka "Moje ulubione dinozaury" jest pracą zbiorową, więc nad przygotowaniem treści pracowało kilka osób.

"Moje ulubione dinozaury" to książka z kategorii kreatywnych i rozwijających publikacji dla dzieci. Tego typu tytuły zachęcają maluchy do różnorodnych aktywności twórczych. Ponadto uczą nowych umiejętności, trenują te już nabyte i pomagają odkrywać pasje. Rozwój i dobra zabawa w jednym!

Czy Twoje dziecko uwielbia dinozaury? "Moje ulubione dinozaury" to wspaniała przygoda w czasie, która pozwoli maluchowi poznać tajemnice prehistorycznego świata i jego mieszkańców.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspiera rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Kontakt z książką ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Kontakt dzieci z barwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Poza tym lektura książek wspiera małych ludzi w nauce mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie wyrazów trenuje aparat mowy i poszerza ich słownictwo.
  • To wspaniała zabawa dla dziecka i opiekuna! Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

Historia jest w miękkiej oprawie. Poręczne wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wycieczkę, bez problemu można ją wrzucić do plecaka dziecka.

Jest to stosunkowo krótka lektura - ma 16 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

Pozycja Moje ulubione dinozaury została wydana przez Wydawnictwo Arti. Jeśli ta książeczka zainteresuje malucha, to zobacz także pozostałe tytuły od tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę książkę.