Moje własne Notting Hill (pocket)

16,56


Dodaj do listy zakupowej

Cena regularna: 21,99 zł -25%
Cena sugerowana przez producenta/wydawcę.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 17,99 zł -8%
Opis

A gdyby tak wyrwać się codziennej rutynie, uciec od nudy, choć kilka dni przeżyć inaczej?

A gdyby tak spełnić przynajmniej jedno ze swoich marzeń?

Mila wiedzie nieco monotonny żywot jako tłumaczka z języka angielskiego. Nie doświadcza namiętnych porywów, nie miewa przygód – i nie tęskni za nimi. Nawet jeśli czasem odnosi wrażenie, że bezwolnie płynie z prądem, to przynajmniej jest to prąd spokojny, bezpieczny.

Pewnego dnia jednak wszystko staje na głowie. Babcia Lili, ekscentryczna staruszka, życzy sobie, by zabrać ją w wymarzoną podróż do Londynu. Mila ulega tym prośbom, nieświadoma, że odtąd jej życie nie będzie już w żadnym calu spokojne ani nudne. Przeciwnie: zacznie przypominać fabułę hollywoodzkiego melodramatu.

„Moje własneNotting Hill” to powieść, która wywoła uśmiech na Twojej twarzy. Ale nie daj się zwieść. Na wszelki wypadek przygotuj także pudełko chusteczek!

Szczegóły - Moje własne Notting Hill (pocket)

  • Autor: Agnieszka Olejnik
  • Wydawnictwo Filia
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2025
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788384023945
  • EAN: 9788384023945
  • Wymiary: 17.5 x 11 x 2.1 cm

Dane producenta

GRUPA WYDAWNICZA FILIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, ul. Kleeberga 2, 61-615 Poznań, Polska, biuro@wydawnictwofilia.pl

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

O Autorze

Popularne tematy