Montessori. Elementarz dwulatka

Baw się wspólnie z dzieckiem i pomóż mu zdobywać wiedzę Koniecznie sięgnijcie po elementarze z serii Montessori „Montessori” to cykl przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym, przygotowany w duchu pedagogiki Montessori. Treść elementarzy została opracowana na podstawie długoletnich doświadczeń...
15,25 * 19,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 11,71 zł

Opis

Baw się wspólnie z dzieckiem i pomóż mu zdobywać wiedzę Koniecznie sięgnijcie po elementarze z serii Montessori

„Montessori” to cykl przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym, przygotowany w duchu pedagogiki Montessori. Treść elementarzy została opracowana na podstawie długoletnich doświadczeń autorki zdobytych w pracy dydaktyczno-wychowawczej.

W każdej książce znajduje się wiele różnorodnych zadań, które m.in. rozwijają spostrzegawczość i logiczne myślenie, ćwiczą umiejętność formułowania myśli, wzbogacają słownictwo, umożliwiają  poznawanie świata.

Układ książki wymaga, by dziecku towarzyszyła osoba dorosła, która odczytuje polecenia, wyjaśnia sposób wykonania zadań, służy pomocą, zachęca do ukończenia pracy. Dziecko staje się współtwórcą książki, a to stwarza doskonałą okazję do licznych rozmów, wypowiadania się na temat wykonywanych ćwiczeń, oceny pracy, dzielenia się własnymi spostrzeżeniami.

Do elementarzy dołączone są naklejki oraz dwie karty z elementami do wycinania.

Seria zawiera także zeszyty ćwiczeń powiązane treściowo i merytorycznie z elementarzami.

Szczegóły - Montessori. Elementarz dwulatka

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>