Morderczy duet

Dwie rodziny płatnych zabójców i aranżowane małżeństwo? Ktoś zginie, to więcej niż pewne.Ciara O'Moran nie jest zadowolona z ambitnego planu dziadka, którym jest jej ślub z najstarszym synem konkurencyjnej rodziny. Szczególnie że koleś wygląda, jakby pół dnia spędzał w łazience zamiast na siłowni....
35,33 * 49,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 34,24 zł

Złap hity miesiąca >>

Opis

Dwie rodziny płatnych zabójców i aranżowane małżeństwo? Ktoś zginie, to więcej niż pewne.
Ciara O'Moran nie jest zadowolona z ambitnego planu dziadka, którym jest jej ślub z najstarszym synem konkurencyjnej rodziny. Szczególnie że koleś wygląda, jakby pół dnia spędzał w łazience zamiast na siłowni. Jednym słowem? To chucherko, które jej się za grosz nie podoba, a dziadek jeszcze oczekuje od niej – o zgrozo – dziecka!
Rian MacRory zgadza się na ślub tylko z jednego powodu – nie chce, aby któraś z jego sióstr została zmuszona do wyjścia za O'Morana. Ma tylko jedno zastrzeżenie – żadnych skoków w bok. Małżeństwo jest dla niego święte i jakakolwiek zdrada nie wchodzi w rachubę.
Z oczywistych względów Ciara nie zamierza sypiać z Rianem – prędzej zaplanuje morderstwo doskonałe, niż wpuści go między uda.
Plany, planami, jednak los... zagra sobie z nimi w swoją grę, w której stawką będzie życie – ich obojga.

Szczegóły - Morderczy duet

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również