Mozaika Technok

Zwracamy uwagę na mozaikę, która stanie się niezastąpioną zabawką wśród kochających i odpowiedzialnych rodziców, ponieważ łączy w sobie wiele ciekawych i użytecznych rzeczy. Dzieci pokochają tę zabawkę za różnorodność kolorów i ciekawe elementy do zabawy, rozwiną fantazję i wyobraźnię. Dorośli...
37,69 * 41,64 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 39,26 zł

Opis

Zwracamy uwagę na mozaikę, która stanie się niezastąpioną zabawką wśród kochających i odpowiedzialnych rodziców, ponieważ łączy w sobie wiele ciekawych i użytecznych rzeczy. Dzieci pokochają tę zabawkę za różnorodność kolorów i ciekawe elementy do zabawy, rozwiną fantazję i wyobraźnię. Dorośli zauważą edukacyjny i rozwojowy efekt tej mozaiki. Ponadto, na pierwszy rzut oka tylko prosta zabawka, pomaga dzieciom stać się bardziej uważnymi i wytrwałymi, ćwiczy pamięć i rozwija zdolności motoryczne.

"Mozaika TechnoK" ma 36 elementów: 26 przycisków i 10 specjalnych szablonów. Guziki są nie tylko kolorowe, ale mają też inną formę, a dwa z nich mają oczka. Dlatego po zrobieniu mozaiki przez dziecko zwierzęta na zdjęciach "ożywają". Wszystkie elementy mozaiki możesz przechowywać w wygodnej walizce, która służy również jako boisko.

Dla dzieci od 2 lat.

Szczegóły - Mozaika Technok

  • Producent: Technok
  • Wiek: 2 l+
  • Wymiary: 376x292 mm
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4823037606269
  • EAN: 4823037606269

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również