NOWOŚĆ Może jak morze. Odpowiedzi pytań pełne

Może jak morze. Odpowiedzi pytań pełne

Może jak morze? Odpowiedzi pytań pełne to ósma z kolei książeczka-kolorowanka z autorskiej, pełnej serdeczności i ciepła serii SŁUCHAM POWTARZAM KOLORUJĘ przeznaczonej dla dzieci w wieku przedszkolnym.Głównym celem serii jest towarzyszenie najmłodszemu odbiorcy w nawiązywaniu bliższego, bardziej...
9,85 * 12,13 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,61 zł

Opis

Może jak morze? Odpowiedzi pytań pełne to ósma z kolei książeczka-kolorowanka z autorskiej, pełnej serdeczności i ciepła serii SŁUCHAM POWTARZAM KOLORUJĘ przeznaczonej dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Głównym celem serii jest towarzyszenie najmłodszemu odbiorcy w nawiązywaniu bliższego, bardziej dynamicznego kontaktu z utworem poetyckim nie tylko w jego warstwie głosowej, werbalno-znaczeniowej, lecz również plastycznej, wzrokowo-emocjonalnej.

Taka forma poetyckiej inicjacji pomaga dziecku w pełniejszym przyswojeniu tekstu zarówno w sposób spontaniczny (poprzez wielokrotne słuchanie oraz powtarzanie wpadających w ucho fragmentów), jak też aktywizowany (poprzez kolorowanie samodzielnie wybranych ilustracji).

Warto pamiętać, że książeczki z serii SŁUCHAM POWTARZAM KOLORUJĘ nawiązują do tradycji wspólnych lektur - głośnego czytania, będącego niezastąpioną, kreatywną formą spędzania czasu z dzieckiem. To właśnie barwa głosu, intonacja, mimika, gestykulacja (tzw. mowa ciała) pozwalają na bardziej osobisty, emocjonalny odbiór utworu poetyckiego.

Obok szczególnej oprawy graficznej (kolorowanka), wzbogaceniu lektury służą też ukryte w książeczce zadania-zabawy polegające na wyszukiwaniu różnic pomiędzy identycznymi na pozór ilustracjami (ćwiczenie percepcji).

Z nadzieją, że Odpowiedzi pytań pełne zaciekawią zarówno najmłodszych, jak i tych nieco starszych czytelników.

Życzymy wszystkim aktywnej (chyba może) i kolorowej lektury!

Szczegóły - Może jak morze. Odpowiedzi pytań pełne

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>