Muumi Baby Moomin Baby, Pieluszki 5 Maxi (10-16 kg), Eko 40 szt.

Dobra pieluszka dla niemowląt to jedna z podstaw zdrowego i komfortowego rozwoju naszego Maluszka. Aby pieluszka była uznana za dobrą nie wystarczy aby była chłonna i sucha w dotyku. Powinna być jeszcze delikatna dla skóry dziecka bardzo wrażliwej na działanie środków alergizujących. Najlepsze...
89,90
Cena za szt. : 2.25zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 89,90 zł

Opis

Dobra pieluszka dla niemowląt to jedna z podstaw zdrowego i komfortowego rozwoju naszego Maluszka. Aby pieluszka była uznana za dobrą nie wystarczy aby była chłonna i sucha w dotyku. Powinna być jeszcze delikatna dla skóry dziecka bardzo wrażliwej na działanie środków alergizujących. Najlepsze pieluszki powinny być dodatkowo  jeszcze wytwarzane metodami spełniającymi najwyższe kryteria właściwe dla produktów w pełni ekologicznych.

Takie są właśnie pieluszki MOOMIN BABY MAXI 5 przeznaczone dla niemowląt o wadze od 10 do 16 kg.   Jeśli zaobserwowaliście u Waszych dzieci niepokojące objawy alergii skórnych lub odparzeń po użyciu innych pieluszek, to pieluszki Moomin Baby będą doskonałym rozwiązaniem Waszych problemów. Te wyjątkowe, wysokiej jakości pieluszki, produkowane w Finlandii, wykonane są wyłącznie z czystych i bezpiecznych surowców. W procesie ich produkcji do wybielania masy celulozowej nie używa się agresywnego chloru, którego śladowe ilości pozostają w typowych pieluszkach, lecz tlenu przyjaznego zarówno dla skóry dziecka jak i środowiska. Pieluszki Moomin Baby nie są nasączone żadnym kremem ani substancjami zapachowymi. Ich miękka powierzchnia wewnętrzna wykonana jest z materiału przepuszczającego powietrze. Warstwa zewnętrzna przypomina w dotyku tkaninę, a szczelne ściągacze przy nóżkach idealnie zapobiegają przeciekaniu zawartości.   Doskonałe własności hipoalergiczne pieluszek Moomin Baby są efektem wieloletniej współpracy producenta z fińską Federacją ds. Astmy i Alergii (Allergy and Asthma Federation) co potwierdza certyfikat przyznany przez tę organizację. Walory delikatnych i hipoalergicznych pieluszek Moomin Baby doceniają tysiące mam i ich dzieci od Ameryki Północnej do Nowej Zelandii.   Produkty Moomin Baby cenione są jeszcze z jednego powodu. Wszyscy rodzice którym nie jest obojętny los naszego środowiska wybierają je, ponieważ mają zaufanie do ekologicznego procesu ich wytwarzania oraz materiałów z których są one wytworzone. Ekologiczne walory pieluszek Moomin Baby potwierdzone są symbolem Nordic Swan będącym skandynawskim odpowiednikiem unijnego symbolu ekologicznego EU Ecolabel. Wybierając ten produkt rodzice mają pewność, że ich pociechy będą nie tylko zdrowe i szczęśliwe ale również będą żyły w czystszym i zdrowszym środowisku.   CECHY PORODUKTU: - dla niemowląt i małych dzieci od 10 do 16 kg,  - hipoalergiczne - wykonane z czystej celulozy - nie powodują podrażnień - bardzo chłonne - delikatne jak bawełna - bezpieczne dla skóry dziecka i środowiska - pozbawione jakichkolwiek substancji zapachowych i kremów - bielone czystym tlenem, bez użycia chloru - bez lateksu, formaldehydu, ftalanów i substancji ropopochodnych - przebadane dermatologicznie - opakowanie pieluszek Moomin wykonane jest z materiału ulegającego biodegradacji i może być wykorzystane jako worek na odpady biodegradowalne   KONSTRUKCJA PIELUSZKI MOOMIN BABY: Chłonna warstwa pielęgnująca Delikatna jak bawełna powierzchnia wewnętrzna Przewiewna, tkaninopodobna warstwa zewnętrzna Poręczne taśmy, które można wielokrotnie zapinać i odpinać Elastyczny pasek z tyłu, który dostosowuje się do ruchów dziecka Szczelne ochraniacze, które przepuszczają powietrze, ale wilgoć zatrzymują w środku   MOOMIN Baby to fińska marka stworzona z myślą o niemowlakach, aby zapewnić im komfort a rodzicom pewność stosowania w opiece nad dzieckiem produktów najwyższej jakości. 

Szczegóły - Muumi Baby Moomin Baby, Pieluszki 5 Maxi (10-16 kg), Eko 40 szt.

  • Producent: Muumi Baby
  • Kod producenta: MIB01156
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 6414100581156
  • EAN: 6414100581156
  • Wymiary: 32 x 25 x 10 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>