Muzyka 6. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej

Zeszyt ćwiczeń do muzyki do klasy 6 szkoły podstawowej.
30,50

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 26,24 zł

Opis

Zeszyt ćwiczeń do muzyki do klasy 6 szkoły podstawowej.

FAQ

Sprawdź sekcję najczęstsze pytania i odpowiedzi

Kto napisał "Muzyka 6. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej"?
Autorem książki jest Justyna Górska-Guzik.
Jest autorem paru podręczników szkolnych, ale te treści są wartościowe. Często autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Czy wiesz, że niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 podręczników szkolnych, skupiając się na eksplorowaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może na przykład z włożenia dużego wysyłku w proces przygotowywania treści. Dla niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
"Muzyka 6. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej" opublikowało Wydawnictwo Operon.


Skąd mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć uwagę na tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Miej na uwadze, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z listy podręczników szkolnych opublikowanych przez szkołę.


Do której klasy i na jakim poziomie nauki jest niezbędny ten podręcznik?
Pozycja jest przeznaczona dla uczniów klas SP 6. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, to pamiętaj, by dobrać podręcznik pasujący do poziomu edukacji, na którym jest uczeń.

Do zdobywania wiedzy, z którego przedmiotu ta publikacja jest przydatna?
Podręcznik został opracowany do nauki konkretnego przedmiotu: muzyka.


Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
48: tyle stron liczy ta książka.
Jest wypełniona edukacyjną treścią udoskonaloną grafikami. Zawarto w niej znaczące i starannie dobrane informacje, które utrwalają wiedzę z danego zakresu.


Kilka słów o wydającym opisywany podręcznik:
Operon to wydawnictwo pedagogiczne, które specjalizuje się w tworzeniu publikacji, obejmujących wszystkie stopnie edukacji - od wczesnej edukacji szkolnej do poziomu szkół ponadpodstawowych. Dostarcza podręczniki pozwalające przygotować się do testów końcowych, które są zgodne z bieżącą podstawą programową i opracowane we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej. Repetytoria są urozmaicone pomocami naukowymi i plikami multimedialnymi, które można kupić w pakietach lub oddzielnie. Takie wszechstronne i holistyczne podejście do nauczania sprawia, że wydawnictwo Operon jest cenionym partnerem dla nauczycieli, uczniów a także rodziców.

W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze nabycie zeszytów! Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść z dobrą energią i w dobrym stylu. Dedykowane artykuły wyprawkowe mogą dostarczyć radości, a wręcz dodać pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź produkty do szkoły, z którymi, w naszej opinii, warto rozpocząć rok szkolny.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony u Was podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, a w zamian kupić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak można zwracać podręczniki? Komplet informacji znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Muzyka 6. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej

  • Autor: Jolanta Moryc
  • Wydawnictwo Operon
  • Rok wydania: 2019
  • Oprawa: Miękka
  • Ilość stron: 48
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788378799580
  • Język: polski
  • Podtytuł: Szkoła podstawowa
  • ISBN: 9788378799580

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>