Na wschód od zachodu. Apokalipsa rok pierwszy

Rzeczy, które nas dzielą, są silniejsze niż te, które nas łączą. W wypalonym świecie, w którym Unia przegrała amerykańską wojnę domową, a Wybrańcy zajmujący najwyższe stanowiska w rządach byłej Ameryki Północnej kierują się Przesłaniem zwiastującym koniec wszystkiego, jedyną nadzieją niedobitków...
199,00

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 179,86 zł

Opis

Rzeczy, które nas dzielą, są silniejsze niż te, które nas łączą.

W wypalonym świecie, w którym Unia przegrała amerykańską wojnę domową, a Wybrańcy zajmujący najwyższe stanowiska w rządach byłej Ameryki Północnej kierują się Przesłaniem zwiastującym koniec wszystkiego, jedyną nadzieją niedobitków ludzkości jest tajemniczy biały jeździec. Dni ostateczne nadchodzą, jak się okazuje, znacznie szybciej, gdy wędrowiec ten postanawia szukać zemsty za śmierć najbliższych, a jego byli towarzysze Jeźdźcy Apokalipsy budzą się do życia z własnymi planami.

NA WSCHÓD OD ZACHODU: APOKALIPSA ROK PIERWSZY to wyjątkowa mozaika gatunków: fantastycznonaukowego westernu, politycznego technothrillera i wreszcie horroru sięgającego po motywy ze starożytnych wierzeń.

Jej autorem jest Jonathan Hickman (X-Men, Avengers, Fantastyczna Czwórka), uznany za jednego z najbardziej pomysłowych scenarzystów komiksowych ostatniego dziesięciolecia. Albumzawieramateriałyopublikowanepierwotniewzeszytach EAST OF WEST #115 oraz EAST OF WEST: THE WORLD (ONE-SHOT).

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Na wschód od zachodu. Apokalipsa rok pierwszy

Inni Klienci kupili również
Bestsellery - Książki