Naklejaj z Tofikiem. Tofik w górach

Dzięki serii Naklejaj z Tofikiem poznasz uroczego psiaka oraz jego przyjaciół. Wybierzesz się z nim nad morze, w góry, do miasta i na wieś. Kolorowymi naklejkami będziesz mógł uzupełnić wszystkie strony książki. Dobra zabawa gwarantowana!
9,60 * 13,45 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 10,32 zł

Opis

Dzięki serii Naklejaj z Tofikiem poznasz uroczego psiaka oraz jego przyjaciół. Wybierzesz się z nim nad morze, w góry, do miasta i na wieś. Kolorowymi naklejkami będziesz mógł uzupełnić wszystkie strony książki.

Dobra zabawa gwarantowana!

Autorem tytułu "Naklejaj z Tofikiem. Tofik w górach" jest Vanina Lombardi.

Obudź w dziecku ducha artysty, podarowując mu "Naklejaj z Tofikiem. Tofik w górach". Kolorowanki i naklejanki takie, jak ta zapewniają dziecku nie tylko dobrą rozrywkę, ale również ćwiczą jego palce, dłoń i nadgarstek. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości - wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Pomoże także zredukować stres i poprawić samopoczucie.

Opowieść jest w miękkiej okładce. Lekkie i poręczne wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wycieczkę, łatwo ją spakować do torby lub plecaka dziecka.

"Naklejaj z Tofikiem. Tofik w górach" opublikowało Wydawnictwo Olesiejuk. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę malucha, to wybierz też pozostałe tytuły od tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę książkę.