Naklejki zwierzaki. 63 kolorowe naklejki

  • Jedność
  • 9788379712397
  • 48 godzin + czas dostawy
Zeszyt pełen wiedzy o zwierzętach, a także kolorowych naklejek, które pomogą tę wiedzę utrwalić mlodym milośnikom przyrody.
6,68 * 7,96 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 5,56 zł

Opis

Zeszyt pełen wiedzy o zwierzętach, a także kolorowych naklejek, które pomogą tę wiedzę utrwalić mlodym milośnikom przyrody.

Historyjka "Naklejki zwierzaki. 63 kolorowe naklejki" to opracowanie zbiorowe, więc nad stworzeniem zawartości pracowało kilka osób.

Obudź w dziecku ducha artysty, podarowując mu "Naklejki zwierzaki. 63 kolorowe naklejki". Kolorowanki i naklejanki takie, jak ta zapewniają dziecku nie tylko udaną rozrywkę, lecz również ćwiczą jego palce, dłoń i nadgarstek. Warto wspomnieć, że kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, gdyż wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Pomoże też redukować stres i poprawić samopoczucie.

Jest to świetna propozycja dla każdego małego miłośnika zwierząt, który chce poznawać świat natury w sposób kreatywny i edukacyjny.

Książka ma miękką okładkę, co sprawia, że wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko czeka, aż opiekun skończy wizytę u fryzjera.

Publikacja Naklejki zwierzaki. 63 kolorowe naklejki została opublikowana przez Wydawnictwo Jedność. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu małemu człowiekowi, to wybierz również pozostałe publikacje tego wydawcy.

Dysponujesz niewielkim budżetem? Ta książeczka to ekonomiczny wybór.