Nauczyciel mentor. Zbuduj klasę marzeń

Poradnik pomocny w budowaniu autorytetu nauczyciela, ustalaniu zasad współpracy z uczniami i rodzicami oraz zarządzaniu emocjami. Książka jest pierwszą pozycją na rynku przekładająca wiedzę biznesową z zakresu budowania zespołu i zarządzania zasobami ludzkimi na grunt szkolny. Idea książki zakłada,...
32,32 * 40,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 32,58 zł

Opis

Poradnik pomocny w budowaniu autorytetu nauczyciela, ustalaniu zasad współpracy z uczniami i rodzicami oraz zarządzaniu emocjami. Książka jest pierwszą pozycją na rynku przekładająca wiedzę biznesową z zakresu budowania zespołu i zarządzania zasobami ludzkimi na grunt szkolny. Idea książki zakłada, że nauczyciel może zbudować w klasie silny zespół wykorzystując potencjał i zasoby uczniów, swoje umiejętności przywódcze i w sposób atrakcyjny sprzedać wiedzę i zaszczepić chęć do nauki. Książka ma być pomocna w budowaniu autorytetu nauczyciela, ustalania zasad współpracy z uczniami i rodzicami i zarządzaniu emocjami. Dzisiaj nauczyciele wychodzą ze studiów nieprzygotowani do rozmów z rodzicami, trudnych sytuacji z uczniami, nie są wyposażeni w umiejętności trenerskie pozwalające im prowadzić lekcje w atrakcyjny sposób, co pozwoliłoby zwiększyć wyniki edukacyjnie uczniów. Poradnik zawiera rozmaite case study i narzędzia zaimplementowane ze świata biznesu, ułatwiające motywację uczniów, wyrabianie dobrych nawyków, radzenie sobie w trudnych sytuacjach - np. niechęć zdolnego ucznia do nauki.

FAQ

Sekcja FAQ

Kto napisał "Nauczyciel mentor. Zbuduj klasę marzeń"?
Za treścią książki stoją Kud Marzena, Lew Barbara.
Są autorami paru podręczników szkolnych, jednak te treści są wyjątkowo wartościowe. Autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 podręczników szkolnych, skupiając się na poznawaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jak zyskać pewność, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj wykaz książek w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Z tego powodu warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców lub z wykazu podręczników szkolnych dostępnych w szkole.


Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Publikacja jest w miękkiej okładce. Poręczne wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły bez problemu można ją zapakować do szkolnej torby lub plecaka.


W którym roku został wydany "Nauczyciel mentor. Zbuduj klasę marzeń"?
Nauczyciel mentor. Zbuduj klasę marzeń został wydany w 2019 roku. Podręcznik "Nauczyciel mentor. Zbuduj klasę marzeń" od lat jest cenioną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu uczniów. Przez ten okres pozyskał zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.


Ile stron zawiera ta pozycja?
Nauczyciel mentor. Zbuduj klasę marzeń to książka złożona z 200 stron.
Jest wypełniona edukacyjną treścią udoskonaloną obrazkami i ilustracjami. Zawarto w niej ważne i starannie dobrane informacje, które rozwijają wiedzę z danego zakresu.


W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Nie zapomnij o zeszytach! Plus na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu artykułów, które mu się podobają, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę raźniej. Sprawdź, jakie produkty szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że na pewno znajdziesz coś interesującego.


Czy jeśli zaszła pomyłka podczas kupowania to mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online możesz zwrócić, i w zamian kupić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać produkty? Komplet informacji znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Nauczyciel mentor. Zbuduj klasę marzeń

 • Autorzy: Marzena Kud, Lew Barbara
 • Wydawnictwo Difin
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2019
 • Ilość stron: 200
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788380857100
 • Język: polski
 • ISBN: 9788380857100
 • EAN: 9788380857100
 • Wymiary: 14.0x22.0x1 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>