Nauka. Elementarz Ważnych Słów

Ważne słowa, które pomagają przedszkolakom nazwać emocje i zrozumieć świat. Słowa są niezwykle ważnym narzędziem wyrażania siebie i rozumienia świata. Elementarz Ważnych Słów to przyjazna, ilustrowana seria dla przedszkolaków, która wprowadza dzieci w świat Dorosłych Słów. Czasami dzieciom trudno...
19,99 * 23,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,05 zł

Opis

Ważne słowa, które pomagają przedszkolakom nazwać emocje i zrozumieć świat.

Słowa są niezwykle ważnym narzędziem wyrażania siebie i rozumienia świata. Elementarz Ważnych Słów to przyjazna, ilustrowana seria dla przedszkolaków, która wprowadza dzieci w świat Dorosłych Słów. Czasami dzieciom trudno jest zrozumieć, o co chodzi dorosłym, gdy używają abstrakcyjnych pojęć. Książki z tej serii w przyjazny sposób tłumaczą więc, o co chodzi. Budują w ten sposób pewność siebie, zaufanie do języka, umiejętność wyrażania się. Pozwalają zrozumieć kwestie, o których tyle mówią dorośli – zdrowie, życzliwość, zaufanie, rozwój.

Z tomu Nauka dziecko dowie się, czym tak naprawdę jest uczenie się, dlaczego warto poznawać świat i jak to robić.

Na końcu tomu znajduje się lista dziesięciu pomysłów dla rodziców i pedagogów, jak wspierać dziecko w nauce i jak rozbudzać w nim ciekawość. Strategie te wspierają dziecko, ale mogą być wykorzystane również przez dorosłych w ich własnym życiu – bo nauka nie kończy się wraz z dzieciństwem.

Helen Mortimer, Cristina Trapanese to autor tytułu "Nauka. Elementarz Ważnych Słów".

Oryginalny tytuł opisywanej pozycji to Big Words for Little People. Learning.

Znasz kilkulatka, który zadaje masę pytań? Zaspokój jego ciekawość, wręczając mu książki tłumaczące otaczającą rzeczywistość. Wiele odpowiedzi na pewno odszuka z korzystając z Twego wsparcia właśnie w tej publikacji. Każda strona jest pełna wiedzy, która rozbudzi ciekawość i rozwinie intelektualne horyzonty dziecka.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspomaga rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Poprawia zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny malucha.
  • Dzięki lekturze rozbudza się u nich ciekawość świata. Ta książka z całą pewnością pobudzi go do zadawania pytań.
  • Ładne, barwne obrazki rozwijają wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest również cudownym sposobem rozwijania umiejętności mowy i umiejętności opowiadania.
  • To wspaniała zabawa dla dziecka i opiekuna! Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

 

Publikację wydano w twardej oprawie. Dzięki dobrej jakości wykonaniu lektura znacznie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jeśli po lekturze książeczki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy przygód bohaterów tej serii, nie wahaj się - sprawdź również pozostałe części z cyklu "Elementarz Ważnych Słów".

Książka to wydanie 1. w języku polskim. Oryginalnie pozycja była napisana w języku angielskim. Za przetłumaczenie pozycji na polski odpowiada Grzyb Katarzyna.

Jest to stosunkowo krótka produkcja - ma 32 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Pozycja "Nauka. Elementarz Ważnych Słów" została wydana przez Wydawnictwo Słowne Młode. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę malucha, to wybierz także pozostałe tytuły od tego wydawcy.

Szczegóły - Nauka. Elementarz Ważnych Słów

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>