Naukowe afirmacje dla zdrowia

Jogananda z właściwą sobie życzliwością wobec czytelnika zawarł w tym pionierskim dziele wskazówki do pracy nad każdą istotną dziedziną ludzkiego życia. Opracował ujęte w pięknej, rytmicznej formie inkantacje ? afirmacje wspierające zdrowie, spokój, skuteczność działania i wiarę w to, że możemy...
23,13 * 34,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 21,16 zł

Opis

Jogananda z właściwą sobie życzliwością wobec czytelnika zawarł w tym pionierskim dziele wskazówki do pracy nad każdą istotną dziedziną ludzkiego życia. Opracował ujęte w pięknej, rytmicznej formie inkantacje - afirmacje wspierające zdrowie, spokój, skuteczność działania i wiarę w to, że możemy osiągnąć wszystko, pod warunkiem, że nasze intencje wobec siebie samych oraz innych są czyste, gdy naszym nadrzędnym celem jest dążenie do poprawy warunków egzystencji wszystkich istot zamieszkujących ziemię.

Mimo, iż obecnie na rynku wydawniczym można znaleźć wiele pozycji obejmujących pracę z afirmacjami warto sięgnąć po tę jedyną w swoim rodzaju książkę napisaną przez człowieka, który jako jeden z pierwszych nawiązał kontakt ze światem Zachodu przekazując mu potęgę pradawnej wiedzy i mądrości swoich najbardziej zaawansowanych przodków.

Cytaty z książki: Ludzkie słowo jest Duchem w człowieku. Słowa są dźwiękami wytwarzanymi przez wibracje myśli. Myśli są wibracjami emanującymi z ego albo duszy. Każde słowo, które wychodzi z waszych ust, powinno być przesycone prawdziwą wibracją duszy. Słowa większości ludzi są pozbawione życia, ponieważ ci wypowiadają je automatycznie, nie spowijając ich energią duszy. Gadatliwość, przesada albo fałsz przypomina plastikowe naboje z pistoletu zabawki, które nie zawierają prochu. To dlatego modlitwy albo słowa takich ludzi nie przynoszą pożądanych zmian.

Każde wypowiadane przez was słowo musi reprezentować nie tylko prawdę, lecz także cząstkę siły waszej urzeczywistnionej duszy. Słowa pozbawione tej siły są jak plewy bez ziarna. Słowa przepojone szczerością, pewnością, wiarą i intuicją są jak wibracyjne bomby, które mogą eksplodować na skałach trudności, powodując pożądaną przemianę. Unikajcie wypowiadania niemiłych słów, nawet jeśli są prawdziwe.

Szczere słowa afirmacji powtarzanych ze zrozumieniem, z uczuciem i wolą, muszą poruszyć wszechobecną Kosmiczną Siłę Wibracji, która będzie dla was pomocą pośród trudności. Odwołujcie się do tej Siły z absolutnym przekonaniem, odrzucając wszelkie wątpliwości. Jeśli będziecie powtarzali afirmację bez wiary albo oczekując spodziewanego efektu, odwrócicie uwagę od jej właściwego celu. Nie należy siać ziarna wibrującej modlitwy w glebie Kosmicznej Świadomości i raz po raz wykopywać go, by sprawdzić, czy kiełkuje.

Szczegóły - Naukowe afirmacje dla zdrowia

 • Autor: Paramahamsa Jogananda
 • Wydawnictwo Centrum
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2022
 • Ilość stron: 112
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788366388796
 • Język: polski
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788366388796
 • EAN: 9788366388796
 • Wymiary: 14.5x20.5x1.3 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>