New Close-up B1. Student's Book with Online Practice + Książka w wersji cyfrowej

New Close Up to nowe wydanie bestsellerowego kursu na poziomach A2, B1, B1+, B2, B2+ (poziomy C1 i C2 dostępne są w dotychczasowych wersjach). Tytuł łączy w sobie angażującą, młodzieżową tematykę, solidne przygotowanie egzaminacyjne, autentyczne materiały National Geographic oraz nowoczesną pracę...
185,00

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 160,88 zł

Opis

New Close Up to nowe wydanie bestsellerowego kursu na poziomach A2, B1, B1+, B2, B2+ (poziomy C1 i C2 dostępne są w dotychczasowych wersjach). Tytuł łączy w sobie angażującą, młodzieżową tematykę, solidne przygotowanie egzaminacyjne, autentyczne materiały National Geographic oraz nowoczesną pracę online w doskonałych proporcjach. New Close Up to nie tylko nabywanie umiejętności językowych oraz wiedzy ogólnej, ale też trening kompetencji XXI wieku i przekaz uniwersalnych wartości National Geographic.

FAQ

Sekcja Q&A

Kto jest autorem "New Close-up B1. Student's Book with Online Practice + Książka w wersji cyfrowej"?
Autorem tytułu jest Katherine Stannett.
Jest autorem kilku podręczników szkolnych, jednak te treści są bardzo wartościowe. Autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch podręczników edukacyjnych, skupiając się na poznawaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może na przykład z włożenia dużego wysyłku w proces przygotowywania treści. Dla niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jak upewnić się, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź wykaz książek w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć uwagę na tytuł, autora lub autorów oraz wydawnictwo. Miej na uwadze, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z listy podręczników szkolnych udostępnionych przez szkołę.


Jaka jest data wydania "New Close-up B1. Student's Book with Online Practice + Książka w wersji cyfrowej"?
Rok wydania tego podręcznika to 2022. Zawiera aktualne informacje, co zwiększa zaangażowanie uczniów, ponieważ mogą mieć pewność, że korzystają z najnowszych materiałów.


W jakiej oprawie jest książka?
Podręcznik ma miękką okładkę, dzięki czemu bardzo wygodnie korzysta się z niego nawet na szkolnym korytarzu.


Do jakiej serii publikacji edukacyjnych należy "New Close-up B1. Student's Book with Online Practice + Książka w wersji cyfrowej"?
Tytuł jest częścią serii edukacyjnej New Close-up.
Podobnie jak pozostałe składniki z tego cyklu, podręcznik został stworzony w celu zapewnienia uczniom spójnych materiałów edukacyjnych, których uważna lektura wspomoże rozwijanie wiedzy i umiejętności w sposób uporządkowany, jak również logiczny.


Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Pamiętaj o zeszytach! Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych zapotrzebowań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść z energią i we własnym stylu! Dedykowane artykuły szkolne dostarczą radości, a nawet zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź kolekcję szkolną, z którą warto zacząć nowy rok szkolny.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, i w zamian zamówić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak można zwracać produkty? Komplet informacji znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - New Close-up B1. Student's Book with Online Practice + Książka w wersji cyfrowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Bakalland

Inni Klienci kupili również